Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Конституційний суд в Іспанії визнав сувору ізоляцію від коронавірусу в 2020 році незаконною

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Повне рішення суду буде опубліковано найближчими днями, але вже опублікована коротка заява про те, що окремі компоненти локдауну були неконституційними. Починаючи з березня 2020 року, Іспанія ввела чи не найсуворіші обмеження у світі.

 

Конституційний суд Іспанії визнав неконституційною, зокрема, вимогу домашньої ізоляції, коли нікому не дозволялося виходити з дому, окрім як за покупкою продуктів, ліків. Заборонялися прогулянки на свіжому повітрі. Діти, яким практично не було приводу покинути будинок, перебували під замком з березня по травень, пише DIP.

Зупинився практично весь бізнес, крім основного виробництва. Іспанські ЗМІ пишуть, що суд визнав той факт, що влада вийшла за рамки обмеженням основних свобод, і повністю призупинив їх. 

Рішення суду було прийнято у відповідь на петицію, подану ультраправою партією Vox, яка оскаржила конституційність блокування. Vox зажадала відставки уряду. 

Партія Vox стверджувала, що введені обмеження вимагали схвалення рішення про надзвичайний стан у парламенті, а не простого рішення уряду. 

Це рішення суду відкриває можливість для тисяч жителів, які були оштрафовані за "порушення", скасувати штрафи, виписані протягом цього періоду.

Нагадаємо, в Україні Конституційний суд також визнав неконституційним так званий карантин в Україні.

Але є маленькі хитрощі: рішення Конституційного суду щодо карантину стосувалося не карантину, а грошей топ-чиновників.

Наші інтереси: 

Починається "розбір" польотів.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи