Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 5
  • Переглядів: 5

Конгрес незадоволений діями Держдепу щодо Північного потоку-2

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У Держдепі США не пояснили конгресменам, чому адміністрація президента Джо Байдена не робить більш швидких і агресивних дій проти російського газопроводу Північний потік-2.

Йдеться про брифінги, в яких цього тижня брали участь представники Конгресу і зовнішньополітичного відомства США, пише Axios 28 лютого із посиланням на учасників розмови та джерела, пише Кореспондент.

Учасники брифінгу намагалися дізнатися у представників Держдепу, чому чиновники не готують обмеження проти оператора Nord Stream 2 AG і кораблів, що беруть участь в добудові трубопроводу.

У Держдепі сказали, що не мають наміру обговорювати конкретні організації, і що розслідування їхньої участі в проекті ще триває.

"Ми говоримо про компанію, яка володіє ПП-2. Я зараз на їхньому сайті, і вони описують себе як компанія, відповідальна за планування, будівництво і роботу трубопроводу. Ви визначили, що дії, пов'язані з трубопроводом, дають підставу для санкцій. Що ще вам потрібно знати, щоб самим підтвердити, що компанія, яка відповідає за проект під санкціями, займається діями, що потрапляють під санкції?", - цитує Axios представника республіканців.

Раніше повідомлялося, що в Держдепі США заперечують ведення переговорів з Німеччиною про можливу операцію, яка дозволить завершити будівництво Північного потоку-2.

В середині лютого ЗМІ писали про можливість перегляду політики США щодо Північного потоку-2. Газети Financial Times і Wall Street Journal дізналися, що команда Байдена веде з Німеччиною переговори про пом'якшення санкцій.

Наші інтереси: 

Розуміти, що за адміністрації Байдена змінюється зовнішня політика США.

Теги:

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Демократи будуть пом'якшувати політику проти РФ, прикриваючи це агресивною антиросійською риторикою. У Трампа було навпаки: рішучі дії на тлі миролюбної риторики.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Американіст Дмитро Джангіров звернув увагу, що вперше в історії три перші особи в Держдепі США "належать до однієї національності": Ентоні Блінкен, Венді Шерман і Вікторія Нуланд (Нудельман).

Все, що робиться з власної волі, – добро!