Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Комітет Сенату із закордонних справ підтримав Кіта Дейтона на посаду посла США в Україні

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Комітет із закордонних справ Сенату США одноголосно підтримав кандидатуру Кіта Дейтона на посаду посла США в Україні. Жоден законодавець з обох партій не висловив зауважень щодо його призначення. Сам Дейтон не був присутнім на слуханнях.

20050201.jpg

Кіт Дейтон. Фото: the United States Department of Defense

Комітет також підтримав Джулі Фішер на посаду американського посла в Білорусі, втім проти її кандидатури виступив сенатор-демократ Крис Мерфі, повідомляє Голос Америки.

“Я виступаю проти цієї кандидатури. Ми зупинили дипломатичні відносини з Білоруссю через спроби Лукашенка притиснути демократію, права людини і свободу ЗМІ. Очевидно, ми перебуваємо у важкій кризі сьогодні, але це дивний момент для США, щоб відновлювати відносини з урядом Білорусі, який брутально придушує протестувальників на вулицях”, - сказав Мерфі щодо кандидатури посла в Білорусі.

Загалом комітет підтримав 15 кандидатів на різні дипломатичні посади, далі ці кандидатури має затвердити голосування у Сенаті США.

Нагадаємо, кандидатуру Дейтона на вакантну посаду посла США в Україні запропонував президент США Дональд Трамп.

Наші інтереси: 

Справжній генерал на посту посла США в Україні – це дуже серйозно.

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.

Дейтон служив в армії США протягом 40 років, в тому числі працював координатором з питань безпеки в Ізраїлі та Палестинській адміністрації, а також директором зі стратегії, планів і політики в Пентагоні. Він також був військовим аташе у посольстві в Росії.

Зображення користувача Сергій Білецький.

для мене немає нічого веселішого за війну.радію