Категорія:

Книжку "Арійський Стандарт - 2014" (Aryan Standard 2014) можна придбати в 72 країнах світу

Нова книжка Ігора Каганця "Арійський Стандарт - 2014" (Ihor Kahanec / Aryan Standard 2014) нині продається у всьому цивілізованому світі завдяки сервісу Google Play. Проте в кожній українській хаті має бути й паперовий варіант цієї "біблії українця".

Сторінка з книжкою знаходиться за цим посиланням.  Також книжку можна знайти на сторінці сервісу Google Play через пошукову фразу "Арійський стандарт" або "Ігор Каганець". 

Третина тексту книги відкрита для попереднього ознайомлення.

Перевагою цього типу електронних книг є те, що їх можна читати з мобільних пристроїв, причому кожного разу завантажувати останню редакцію книги.  

Електронний варіант книги Ігора Каганця "Арійський Стандарт: Технологія переходу в Простір волі" (2014) відрізняється від паперового тим, що подається в авторський редакції, тобто без зайвої "політкоректності", тому читається легше. 

Окрім того, електронний варіант має кольорові ілюстрації, що робить виклад яскравішим, цікавішим і приємнішим. 

Сподіваюсь, що надходження від продажу книжки допоможуть нам фінансувати розробку системи ТГ-онлайн.

Для тих, хто любить паперові книги, а також бажає зробити подарунок друзям та родичам: звертайтеся до інтернет-крамниць  uchebka.orgНаш формат, Всі книги. Книга "Арійський Стандарт" 2014 - це біблія українця, тому паперовий варіант книги має бути в кожній хаті. Це не метафора і не перебільшення. 

Радіймо! 

 

Гравець: 
Миро Продум
837

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка