Важливість: 
3
Kiev офіційно змінено на Kyiv – рішення Ради США з географічних назв

 #KyivNotKiev. Відтепер офіційно в Сполучених Штатах Америки та в міжнародному вжитку! Рада США з географічних назв одностайно ухвалила рішення про заміну офіційної назви столиці України з Kiev на Kyiv. 

Рада США з географічних назв розглянула звернення посла України в США Валерія Чалого та одностайно ухвалила рішення про заміну офіційної назви столиці України з Kiev на Kyiv у міжнародній базі.

Позицію посла підтримали зверненням члени Українського кокусу (англ. caucus) Конгресу США, а також Український Конгресовий комітет Америки.

Зміни до офіційних баз Ради США з географічних назв будуть внесені 17 червня.

Це рішення є надзвичайно важливим та дає поштовх, щоб виправити офіційну назву столиці України і поза межами США, зокрема на міжнародних рейсах та в іноземних аеропортах у всьому світі.

Адже міжнародні організації, зокрема, Міжнародна асоціація авіаційного транспорту (IATA), посилаються саме на офіційні назви з бази Ради з географічних назв США.

Джерело: Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США

Наші інтереси: 

Краще пізніше, ніж ніколи. Процес "виправлення імен" (по Конфуцію) мав би розпочатися ще 27 років тому, коли Україна стала незалежною державою. Де-юре, але не де-факто.

Гравець: 
Олена Каганець

Теги:

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка