Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
57

Керівник ДУС Борзов отримав квартиру вартістю в 10 млн. гривень

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Забезпеченість родини не завадила керівнику Державного управління справами отримати від свого ж відомства квартиру за понад 10 млн грн. І не як службову, а - у власність. 

16062603.png

Сергій Борзов

ДП «Укржитлосервіс», підвідомче Державному управлінню справами, видало свідоцтво на право власності своєму керівнику та всій його родині. Квартира в багатоповерхівці на бульварі Лесі Українки в Києві. Комерційна вартість дарунку ДУСі 2-2,5 тис доларів США за квадрат.

Як з'ясувала Мар'яна Мотрунич в програмі "Наші гроші з Денисом Бігусом" (спільний проект ГО ТОМ14 та каналу 24), забезпечена родина чиновника отримала квартиру в 190 кв.м. задарма.

Сергій Борзов потрапив до Державного управління справами два роки тому як заступник керівника. За півтора тижні після призначення отримав четвертий ранг держслужбовця. З кінця літа 2015 р. Сергій Борзов виконує обов’язки голови ДУС.

До урядової кар’єри Борзов заробляв жартами у складі команди КВН «Вінницькі Перці». Сьогодні керує цілою структурою при Президентові України.

За минулий рік Борзов отримав – 400 тис. грн. доходу, його дружина Ірина – майже мільйон. У задекларованій власності родини чиновника - земельна ділянка, будинок та квартира, комерційна нерухомість в Криму, Тойота Рав 4 та Мерседес Віто. 

Дружина Борзова - Ірина - голова ГО «Розвиток. Розвиток», власниця мережі кафе «Смачний Їжак» та співвласниця готелю в Судаку. Батько Ірини Борзової - Наум Баруля - гуморист, 10 років очолював компанію «АМіК» Олександра Маслякова. Є у співвласниках десятка фірм. Тато Сергія Борзова вже майже 20 років займається програмним забезпеченням, а також є у засновниках фірми, яка спеціалізується на технічному обслуговуванні автотранспорту.

В квартиру вписали не лише голову ДУСі з дружиною, а й додали 4 родичів. Це дозволило збільшити площу отриманого житла. Юрист Анатолій Рибак-Сікорський зауважує, що норма розрахунку: 13,65 кв.м. жилої площі на одну людину. Однак навіть для 6 осіб квартира у 190 квадратних метрів загальної площі (110 - жилої) це перевищення усіх норм. 

За місяць після отримання квартири, дружина Борзова зареєструвала у власність BMW 2016 року випуску. Ринкова вартість такої машини від 40 до 65 тис дол США.

 

 

 

Наші інтереси: 

Ось чому соціальні паразити так рвуться у владу! За рахунок державних коштів можна збагатитися. Відомство називається державне управління справами. Тож держава за гроші платників податків обдаровує паразитичну владну верхівку.