Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Карантин триває задовго: уряд скасує обмеження зарплат чиновників

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль припускає, що рішення про обмеження зарплат в державному секторі на час карантину треба буде переглядати, оскільки воно негативно впливає на менеджерський кадровий потенціал.

20040705.jpg

Денис Шмигаль

Про це він сказав в інтерв'ю Укрінформу.

"Коли це питання виносилося в парламент, ідея полягала у тимчасовому обмеженні. Називалися строки – завершення карантину, плюс два місяці. Але тоді, у квітні, ніхто не знав, як розвиватиметься епідситуація та як довго триватиме карантин. Сьогодні ми розуміємо, що карантин залишатиметься і надалі. За відсутності вакцин і ліків – це єдиний ефективний інструмент контролю за рівнем захворюваності. На жаль, ми продовжуємо втрачати якісний менеджерський кадровий потенціал і сьогодні стоїть питання ухвалення змін до депутатського закону. Урядовим рішенням ми не можемо його змінити. Тим більше є подання до Конституційного Суду, що затягує строки. Тож будемо зі свого боку вести діалог з парламентом, шукати компроміс", – сказав Шмигаль.

Прем'єр-міністр додав, що вже є цілий ряд прецедентів, коли в результаті парламентського рішення про обмеження зарплат на держпідприємствах якісні топменеджери з державних установ, банків, промислових підприємств звільнилися і пішли у приватний сектор.

Нагадаємо, 13 квітня Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до держбюджету, яким, серед іншого, обмежила грошове забезпечення працівників бюджетних установ десятьма мінімальними зарплатами. Тобто, з 1 квітня і до кінця карантину заробітні плати в державному секторі не можуть перевищувати 47,2 тис. грн.

Для себе – все, для холопів – обмеження! Уряд припускає можливість підіймати зарплати чиновникам попри те, що не допомагає тим, чиїм коштом їм ці зарплати йдуть! Кабмін скоротив витрати фонду на виплату допомоги на дітей фізосіб-підприємців, які втратили роботу через карантин.

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що так званий карантин буде продовжуватися "в ручному режимі" (тобто, коли захоче уряд). Розуміти, що дії уряду не відповідають нормам Конституції України, є не тільки некомпетентними, а й злочинними. Розуміти, що зняття обмеження зарплат чиновників (які отримують їх з держбюджету) будуть за кошт платників податків. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп (+аудіо)

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».

Коментарі

Зображення користувача Костянтин Струк.

Я працюю у приватному секторі. Але з запровадженням карантину став теж отримувати менше. Керівництво пояснює це падінням продажів і просить поставитися з розумінням. Я його розумію.
Дивно інше. Дедалі більше з'являється повідомлень (у соцмережах), про те, що т. зв. "теорія змови" щодо коронавірусу всім іде лише на шкоду. Мовляв, через те, що люди ігнорують карантинні обмеження, можна спостерігати появу пацієнтів у критичному стані, які без підключення до апарату ШВЛ просто не виживуть.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Микола Погорілець.

По вірі їх надасться їм.
Якщо вірять, що без ІВЛ - капець, то буде капець. Хто при температурі 37 біжить у лікарню - той вже згоден померти надурняк.