Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Іванка Трамп і Рекс Тіллерсон марно намагалися переконати Трампа не виходити із Паризької угоди

На підтримку виходу США з Паризького угоди, згідно Washington Post, виступали голова Агентства з охорони навколишнього середовища Скотт Прюїтт, політичний радник адміністрації Стів Беннон і юрисконсульт Білого дому Дон Макген. За даними газети, вони надали президенту масу статистичних даних і досліджень, які показують, на їхній погляд, наскільки згубно позначиться Паризька угода на американській економіці.

Дочці Дональда Трампа, держсекретареві США та низці впливових людей з його оточення так і не вдалося змінити плани американського президента із виходу з Паризької угоди про клімат, пише The Washington Post.

Гендиректор Apple Тім Кук і голова компаній Tesla Motors і SpaceX Ілон Маск безпосередньо зв'язувалися з Білим домом, щоб дати зрозуміти, наскільки серйозно вони ставляться до питання про зміну клімату, і наскільки важливо для них, щоб президент не виводив країну з цієї міжнародної угоди.

Президент Франції Емманюель Макрон і канцлер ФРН Ангела Меркель зверталися до Д. Трампа на "полях" саміту G7, закликаючи його зберігати вірність кліматичній угоді.

Дочка президента США Іванка Трамп зверталася до глав фірм і підштовхувала їх до того, щоб вони підготували для її батька бізнес-плани, які б показали вигоду, яку США можуть отримати, якщо не будуть виходити з Паризького угоди.

Вона, як стверджує газета, зверталася за підтримкою до Ендрю Ліверіса, головного виконавчого директора Dow Chemical Co.. Зазначається, що І. Трамп попросила його поряд з іншими керівниками великих компаній підготувати листа, в якому Дональда Трампа закликали не відмовлятися від Паризької угоди.

Іванка Трамп Та її чоловік Джаред Кушнер - обидва радники американського президента - не були присутні на виступі Дональда Трампа, під час якого він оголосив про вихід США з кліматичної угоди.

Американські ЗМІ зазначають, що саме завдяки таким зусиллям Іванки Трамп лідер США не оголосив про це рішення раніше.

Плани щодо того, щоб залишитися в угоді, підтримували також голова Національної економічної ради Білого дому Гері Кон і держсекретар США Рекс Тіллерсон. Вони були впевнені, що вихід з угоди, зокрема, згубно позначиться на іміджі США у світі. Джаред Кушнер, в свою чергу, не приховував, що вважає угоду невигідною Вашингтону, але при цьому визнавав, що відмова від виконання Паризької угоди вдарила б по репутації США у світі. Тому Кушнер радив  Трампу все ж не відмовлятися від угоди.

На підтримку виходу США з Паризького угоди, згідно Washington Post, виступали голова Агентства з охорони навколишнього середовища Скотт Прюїтт, політичний радник адміністрації Стів Беннон і юрисконсульт Білого дому Дон Макген.

За даними газети, вони надали президенту масу статистичних даних і досліджень, які показують, на їхній погляд, наскільки згубно позначиться Паризька угода на американській економіці.

Наші інтереси: 

Трамп керується здоровим глуздом і економічною доцільністю.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Є два варіанти ліквідації паразитичних схем:
1) м’який, але тривалий,
2) жорсткий, але швидкий.

Іванка і Джаред не поспішають, перед ними ще все життя.
Трамп уже не молодий, тому поспішає і застосовує жорсткий варіант.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Є два варіанти ліквідації паразитичних схем:
1) м’який, але тривалий,
2) жорсткий, але швидкий.

Іванка і Джаред не поспішають, перед ними ще все життя.
Трамп уже не молодий, тому поспішає і застосовує жорсткий варіант.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Булька кліматичної афери незабаром лусне. Хто раніше вистрибне з цього лохотрону, той і виграє. Трамп діє прагматично.

Все, що робиться з власної волі, – добро!