Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

ІТ-гіганти збільшили свої прибутки до $8 трильйонів під час шахрайської «пандемії»

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

П’ять найбільших світових IT-компаній — Apple, Microsoft, Amazon, Alphabet (власник Google) та Facebook — протягом "пандемії" COVID-19 збільшили прибутки на 20% до 1,1 трильйона доларів. Загальна ринкова капіталізація зазначених IT-гігантів склала 8 трлн доларів, збільшившись наполовину.

Компанія Apple виросла зокрема завдяки зростанню попиту на ноутбуки, планшети та інші пристрої протягом локдауну та віддаленої роботи, пише Укрінформ, посилаючись на The Wall Street Journal.

Продажі виробів компанії Microsoft також зросли на тлі адаптації людей до дистанційної роботи та карантинних обмежень, зокрема шляхом реалізації ігрових приставок Xbox, ноутбуків Surface тощо.

Компанія Amazon зміцнила свої позиції на ринку на тлі зростання популярності торгівлі в e-commerce (електронна комерція). У 2020 році виторг компанії збільшилася на 38%, до 386 млрд доларів.

Окрім того, через сплеск попиту на дистанційні покупки Amazon збільшила штат на 500 000 співробітників.

Послуги Google у 2020-му виявилися надзвичайно популярними, оскільки ще більше людей стали витрачати гроші в мережі інтернет.

Навіть компанія Facebook виграла від того, що люди стали більше часу проводити вдома. Компанія запровадила нові функції, наприклад, покупки в Instagram, щоб отримати вигоду від буму e-commerce.

Наші інтереси: 

Розуміти прихований бік введення локдауна у всіх країнах. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Збільшення на 2трн. долл., яке вже відбулося,( а буде ще!) вартості (та прибутків) флагманів ІТ-індустрії - це вагомий аргумент саме на користь змови! А, системний аналіз ще ніхто не відміняв! І, це - цілком передбачуваний наслідок коронаафери!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!