Важливість: 
2

Категорія:

Інформація про імовірне розміщення у Польщі військової бази США викликала бурхливу реакцію та відкриті погрози з боку Росії

Кремль вважатиме будь-який військовий напад на Білорусь як напад на Росію. Про це заявив посол РФ в Білорусі Михайло Бабич, коментуючи можливість створення постійної американської бази в Польщі, яку обговорювали президент США Дональд Трамп і президент Польщі Анджей Дуда 18 вересня у Вашингтоні.

"Звичайно, це фактор тривожний, і нехтувати ним не можна", - сказав Бабич в інтерв'ю білоруському телеканалу "Беларусь 1", передає "ТАСС".

"Дуже важливий момент і для наших білоруських партнерів і, головне, для всіх тих, хто щось задумує: напад на Білорусь будь-який у військовому плані буде розцінюватися як напад на Росію з усіма витікаючими з цього наслідками" , - підкреслив він.

"У нас із нашими білоруськими партнерами абсолютне взаєморозуміння з цього питання: у нас діє регіональне угруповання військ і сил, і на сьогодні сформовані всі компоненти, які необхідні як для оборони, так і для удару у відповідь", - розповів дипломат.

Під час нещодавньої спільної прес-конференції з Анджеєм Дудою у Вашингтоні президент США Дональд Трамп схвалив рішення Варшави про виділення $1,5-2 млрд на будівництво інфраструктури під американську військову базу на території Польщі. Дуда зауважив, що її можна було б назвати "Форт Трамп".

Нині на території Польщі дислокуються близько 3,5 тис. американських військовослужбовців, які перебувають там на ротаційній основі.

Наші інтереси: 

Для України важливо, щоб Білорусь була її союзником і не була союзником Москви.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка