Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Хорватія припиняє вакцинацію, ЗМІ поширюють паніку та нісенітниці – президент Зоран Мілановіч

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Президент Хорватії Зоран Мілановіч (Zoran Milanovic) заявив, що хорвати вже достатньо вакциновані (“sufficiently vaccinated”). Тому кампанія вакцинації в Хорватії припиняється. Він також вказав на брехню і паніку, яку поширювали ЗМІ щодо ковіду з самого початку.

21092901.jpg

Фото: Damir Sencar/HINA/POOL/PIXSELL

Глава держави сказав, що Хорватія не буде вакцинувати більше ніж 50% свого населення, і нинішнього рівня вакцинації досить. А жити без ризику захворіти неможливо.

“Медіа поширюють паніку та нісенітниці. Я починаю кожний день з CNN та цих декількох каналів і дивуюся: чи я нормальний, чи вони схиблені. Вони поширюють паніку. Вони робили це з самого початку".

"Нема життя без ризику, без можливості захворіти. Люди хворіють від тисячі інших більш серйозних речей, і поки це відбувається, ми говоримо про C0VID-19 протягом півтора року", – каже Мілановіч.

На відміну від американських політиків, які є надто слабкими, скомпрометованими або просто злими, щоб говорити щось подібне, Міланович не збирається стояти осторонь, поки його земляків продовжує медично гвалтувати машина Big Pharma, зауважує видання World-Signals News, яке подає нецензуровані світові новини (Uncensored World News).

Наші інтереси: 

Ковідоафера має бути викрита, злочинці мають бути покарані.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Вочевидь, в Хорватії нікого ще не хочуть притягати до відповідальності. І, вочевидь, хорватська влада вирішила, що населення вже досить скорочене. А, мати нащадків будуть лише хороші, високоякісні люди. Бо, ж, першими вакцинувались саме люди найгіршої якості. А, вакцинація і скорочує тривалість життя, і більшу частину ванкинованих робить безплідними.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Сергій Білецький.

Те, з чим вмію боротись, не є грізне.на очах "світової еліти", яка поступово-невпинно втрачає владу, постає потуга Церкви.РаДіє