Важливість: 
5
Хмарний рівень захисту Народного Оглядача - впроваджено!

На цьому тижні відвідувачі нашого сайту могли відчути затримки віддачі сайтом "Народний Оглядач" його сторінок. При цьому показувана сайтом статистика відвідуваності не збігалась з даними лічильників відвідуваності. Чергова атака! Коли ми це зрозуміли, то запровадили ще один рівень захисту нашого ресурсу.

На щастя для усіх нас, це вдалося зробити швидко й із мінімальними витратами завдяки наявності Хмарного ресурсу "www.cloudflare.com".

Його розподілена мережева (хмарна) інфраструктура дозволяє ефективно реагувати на надмірну мережеву активність звернень до ресурсів, ним захищених, надає додатковий рівень кешування сторінок, містить гнучко налаштовуваний динамічний фільтр відвідувачів та багато інших можливостей.

Додатковим ефектом застосування цього ресурсу стала можливість роботи із сайтом через захищені (https) мережеві з'єднання. Поки-що працюємо на сертифікатах, наданих цією хмарою, але в подальшому плануємо замінити їх власними.

Тож якщо адреса сторінки у веб-оглядачі не починається з https:// - додайте цю частину самостійно (наприклад: https://ar25.org) і отримуйте додатковий захист від місцевих хакерів (адже розкриття даних автентифікації часто відбувається саме на ділянці "останньої милі", коли користувач працює через відкриті WIFI-точки чи "домашні мережі").

Творімо захищений простір!

Хай Буде!

Наші інтереси: 

Безпека даних будь-якого ресурсу - основа довіри до нього.

Гравець: 
Еней Світлий

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка