Категорія:

Хакери також слухають музику

На днях відбулась хакерська атака на офіційний сайт Ілларії. Сайт знаходиться за адресою http://illaria.ua . Ось що після себе залишив пірат: http://pix.am/ok8C/ Надіємося, це справа особистісних моментів, а не культурна війна.

Українська співачка з грецьким корінням по батьковій лінії. Тексти звук продюсінг і менеджмент робить сама і, треба сказати, дуже успішно! Це велика рідкість на сьогоднішній день.

Також вирізняючою рисою є жіночність і лиричність, без "фетишу"/дьорганої екстравагантності і зайвого гламуру. Природний вокал дозволяє сміло вирізнити Іларію з-поміж інших претенденток на міс Етно-глас України. Хоча Іларія притримуєтсья мейнстріму, її музика легко взнається завдяки авторському стилю і вдалих вставок з "знаком Іларія" в тілі пісень.

Біографія співачки на Вікі. Розширені відомості почерпнемо з відновленого, оновленого офіційного сайту.
Виказати зацікавлення творчістю, можна вподобавши фан-сторінки на Фейсбук та ВКонтакті.

Прослухати музику і поділитись з друзями на Фейсбук і ін.соц.мережах, можемо з офіційного каналу на СаундКлауд.

Це досить хороший подарунок поціновувачам, оскільки цей музичний сервіс має досить жорстку політику авторських прав. Тим, що ми можемо вільно прослухати і навіть розмістити цей звук в соц.мережах, ми завдячуєм ініціативі самої співачки. Бачимо її дуже "розуміюче" ставлення до української аудиторії, тепер залишається підтримати молоду перспективну співачку.

З відновленням офіційного сайту, зможемо придбати музику в хорошій якості "напряму від виробника", тим самим конструктивно підтримавши сучасну справжню народну лірику.

Поціновувачі її творчості уже можуть черпати новинки від Ілларії з нашого ресурсу...

 

Сподобалось? Подякувати: ПБанк № картки 5168 7556 1183 5782   Богдан Б.В.
Це допоможе робити такі матеріали частіше і ще якісніше! Деталі

 

Гравець: 
Богдан ДуБ

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка