Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Губернатор Флориди DeSantis оголошує про негайне припинення COVID-обмежень у штаті

Ковідне божевілля в США починає стихати. Губернатор Флориди приніс на пресконференцію 25 вересня табличку з останніми розрахунками американського Центру контролю захворювань (CDC). Там інформація про пацієнтів (з розбивкою по вікових категоріях), які примудряються не вмирати від найбільш розпіареної ГРВІ в історії інфекційних захворювань.

З цією табличкою в руках він оголосив про своє рішення відмовитись від більшості придуманих для боротьби з цією "смертоносною" інфекцією обмежень і штрафів, пише Захар Мілютін на Фейсбук, посилаючись на Townhall

29.09.2020 про скасування заборон та обмежень на роботу бізнесів та зібрання людей заявив губернатор штату Теннессі.

 

30.09.2020 губернатор штату Міссісіпі оголосив про відмову від примусу вдягати маски.

 

15.09.2020 окружний суд штату Пенсильванія розглянув позов асоціації власників малого бізнесу і визнав ковідний локдаун неконституційним.

Нагадаємо, у Німеччині створили комісію з розслідування коронавірусних заходів. Лікарі кажуть, що нам не потрібно боятися коронавірусу більше, ніж при звичайних епідеміях грипу

Наші інтереси: 

Протистояти брехні та маніпуляціям. Вірити фактам і цифрам, а не емоційним лякалкам ЗМІ та політиків (коли кожного дня звідусіль ллється маніпулятивна інформація про кількість тих, хто захворів, або отримав позитивний тест). Чому ніхто не наважується сказати, що кількість смертей від ковіду збігається з природною смертністю?

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
афериСША
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи