Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
90

Гройсман підтримав Супрун, суд роз'яснив скандальне рішення

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Прем'єр розмістив пост з хештегом #ПідтримуюСупрун і прокоментував рішення суду про заборону Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. 

suprun.jpg

Уляна Супрун

Як зазначив прем'єр, зараз не можна допустити зупинки реформи медичної галузі і повернення в неї корупції.

"Ми розпочали зміни. Настав час їх захистити, щоб українці отримували якісні медичні послуги!" - написав він у Фейсбук.

Уряд України стурбований тиском, який здійснюється з метою зупинки реформування галузі охорони здоров'я під керівництвом команди Міністерства охорони здоров'я, йдеться в заяві Кабінету міністрів у зв'язку з рішенням суду про відсторонення в. о. голови МОЗ Уляни Супрун, передає  "Урядовий портал".

У заяві йдеться, що з моменту приходу в Міністерство команда Супрун оголосила війну тим корумпованим схемами, які процвітали роками. Ось чому проти Супрун та її команди була розгорнута справжня війна.

"Саме цією командою реалізується політика уряду, спрямована на впровадження програми доступних ліків, подолання корупційних схем у закупівлі ліків, реформування первинної ланки, підвищення рівня оплати праці лікарів, впровадження нових вимог до якості підготовки медичних кадрів, розгортання мережі кардіоцентрів", - йдеться в заяві.

Окружний адміністративний суд міста Києва роз'яснив своє рішення про відсторонення Уляни Супрун з посади в.о. міністра охорони здоров'я.

Прес-служба суду зазначила, що Супрун всупереч закону досі має два громадянства.

Суд розглянув заяву, подану Ігорем Мосійчуком (Радикальна партія - ред.). 

Ухвалою суду від 5 лютого 2019 року таку заяву було задоволено частково. Зокрема, виконувати повноваження міністра охорони здоров’я України.  

Наші інтереси: 

Чиста політика. Але підстави судової ухвали формальні до смішного. Суди, які насправді досі не реформовані, з тими ж сами продажними суддями, настільки втратили довіру і респектабельність, що їхні ухвали сприймаються як "фількіна грамота". 

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Приємно, що Кабінет Міністрів виступає проти медичної мафії!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!