Важливість: 
3

Спецтема:

"Головний шпигун Америки" назвав основну мету Путіна і чим вона загрожує Україні

Головна мета глави Кремля Володимира Путіна – відвоювати більшу роль на світовій арені, і така політика загрожує Україні. Про це в коментарі ТСН.ua розповів ветеран ЦРУ Джек Девайн, якого називають "головним шпигуном Америки". На його думку, Путін намагається повернути Росії вплив, співставний з СРСР. 

"Радянський Союз був більшою країною з більш сильною армією і економікою.

Росія не такий великий гравець, але в неї є ядерна зброя.

Основна мета Путіна — спробувати відвоювати більшу роль на світовій сцені і саме це загрожує Україні. Щоб повернути вплив співставний з тим, що був у СРСР, Москві потрібен контроль над країнами-сусідами",

- пояснив Девайн, який пропрацював в американському розвідувальному управлінні понад 30 років.

Він також зауважив, що така політика російського президента – не далекоглядна, до того ж не відповідає реаліям сьогодення. "Я вважаю, що Путін - дуже ефективний тактик, але значно слабший стратег. У нього стара та короткострокова стратегія, яка розрахована на внутрішнього споживача. Він не здобуває союзників, а отримує більше ворогів. Вашингтон змінюється, стає більш реалістичним у своїх оцінках Росії", - пояснив експерт.

Джек Девайн – ветеран ЦРУ, який пропрацював у управлінні від 1967 до 1999-го року. Він брав участь у наймасштабніших операціях американської розвідки, зокрема, воєнному перевороті в Чилі в 1973 році, а також у захопленні наркобарона Пабло Ескобара у 1993-му.

Нині Девайн працює у приватному секторі, а в Київ приїхав презентувати власну книгу "Вдале полювання. Історія головного шпигуна Америки". 

Наші інтереси: 

Політика Путіна – не далекоглядна і не відповідає реаліям сьогодення.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка