Важливість: 
5

Спецтема:

Головний обов’язок еліти, або Як отримати вигоду від передвиборчого масового психозу

Вибори-2019 створюють чудові умови для виявлення справжніх людських якостей і наступного соціального переструктурування з новою елітою.

190315zrada-2.jpg

Зрада чи перемога?
Зрада чи перемога?

Національна еліта завжди формувалася під час воєн та інших великих випробувань. Тому й кажуть, що «друзі пізнаються в біді», тобто в ситуаціях криз, небезпек і викликів.

Нині такою кризовою ситуацією є вибори президента України. Небезпека в тому, що виборчий процес відбувається під час гібридної війни.

90% московської агресії має інформаційний характер, тобто головний удар спрямовано на психіку українців – з метою її залякування, пригнічення і перепрограмування.

Не кожен витримає такої шаленої атаки. Промосковські ЗМІ настільки закидали українців інформаційним сміттям, що маси людей бачать навколо тільки негатив. Люди, з якими ще вчора можна було спокійно спілкуватися на складні теми, сьогодні поводяться так, наче їм «пороблено».  

Проте тут є один великий плюс. В ситуації масового безумства яскраво виділяються люди, яким вдалося зберегти самовладання і ясність мислення. Їх не багато, може яких 5%, але лише вони спроможні керувати і вести суспільство в правильному напрямку.

Так от, криза-2019 дозволяє відсіяти людей з нестійкою психікою. Водночас вона дозволяє розпізнати тих, хто спроможний до самостійного мислення, і різко поліпшити якість свого кола спілкування.  Такий собі «природний добір».

Згадані 5% врешті-решт організуються і складуть майбутню еліту.

Головний обов’язок еліти – утримувати повний контроль над власною психікою. Щоб керувати іншими, треба керувати собою.

Усе, що робиться з власної волі, – добро!
Усе, що робиться з чужої волі, – зло!
Необхідно знати це коротке визначення добра і зла.
       (Арійський вольовий імператив, Закони Ману).
 
 
Все добре, і далі буде ще краще!
 
Наші інтереси: 

Не дозволяти нікому втручатися в нашу свідомість. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка