Важливість: 
5

Спецтема:

Головний обов’язок еліти, або Як отримати вигоду від передвиборчого масового психозу (+аудіо)

Вибори-2019 створюють чудові умови для виявлення справжніх людських якостей і наступного соціального переструктурування з новою елітою.

190315zrada-2.jpg

Зрада чи перемога?
Зрада чи перемога?

Аудіоверсія статті Головний обов’язок еліти, або Як отримати вигоду від передвиборчого масового психозу

Національна еліта завжди формувалася під час воєн та інших великих випробувань. Тому й кажуть, що «друзі пізнаються в біді», тобто в ситуаціях криз, небезпек і викликів.

Нині такою кризовою ситуацією є вибори президента України. Небезпека в тому, що виборчий процес відбувається під час гібридної війни.

90% московської агресії має інформаційний характер, тобто головний удар спрямовано на психіку українців – з метою її залякування, пригнічення і перепрограмування.

Не кожен витримає такої шаленої атаки. Промосковські ЗМІ настільки закидали українців інформаційним сміттям, що маси людей бачать навколо тільки негатив. Люди, з якими ще вчора можна було спокійно спілкуватися на складні теми, сьогодні поводяться так, наче їм «пороблено».  

Проте тут є один великий плюс. В ситуації масового безумства яскраво виділяються люди, яким вдалося зберегти самовладання і ясність мислення. Їх не багато, може яких 5%, але лише вони спроможні керувати і вести суспільство в правильному напрямку.

Так от, криза-2019 дозволяє відсіяти людей з нестійкою психікою. Водночас вона дозволяє розпізнати тих, хто спроможний до самостійного мислення, і різко поліпшити якість свого кола спілкування.  Такий собі «природний добір».

Згадані 5% врешті-решт організуються і складуть майбутню еліту.

Головний обов’язок еліти – утримувати повний контроль над власною психікою. Щоб керувати іншими, треба керувати собою.

Усе, що робиться з власної волі, – добро!
Усе, що робиться з чужої волі, – зло!
Необхідно знати це коротке визначення добра і зла.
       (Арійський вольовий імператив, Закони Ману).
 
 
Все добре, і далі буде ще краще!
 
Наші інтереси: 

Не дозволяти нікому втручатися в нашу свідомість. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка