Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
57

Головного контррозвідника Бельгії затримали на шпигунстві для Росії

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Голову контррозвідки Бельгії відсторонили від посади через підозру у шпигунстві на користь Росії. Зараз він знаходиться під домашнім арештом. Також його обвинувачують у недотриманні процедури щодо знищення конфіденційних документів бельгійської контррозвідки. Загалом він віддав спецслужбі 40 років.

“Глава військової контррозвідки Клемент Ванденборре, який сорок років пропрацював у розвідувальній службі … підозрюється у знищенні конфіденційних документів. Поки йде розслідування, Ванденборре відсторонений від посади і залишається вдома. Його офіс опечатаний з кінця січня”, – йдеться в повідомленні.

Про це повідомляє Український мілітарний портал, посилаючись на видання De Morgen.

Видання зазначає, що звинувачення стосовно керівника служби контррозвідки можуть бути пов’язані з боротьбою двох структур: розвідувальної служби ADIV та військової розвідки.

Напередодні в Естонії суд визнав колишнього офіцера Сил оборони Естонії Дениса Метсаваса і його батька Петра Воліна винними у державній зраді, шпигунстві і засудив їх до 15,5 та 6 років позбавлення волі відповідно. Їх обох заарештували на початку вересня 2018 року.

В листопаді 2018 року у Австрії затримали полковника, що впродовж 20 років здійснював шпигунство на користь російської розвідки, також в той же тиждень австрійські спецслужби викрили другого російського шпигуна.

Брюссель давно стривожений шпигунством з боку Росії і Китаю, які розгорнули свою розвідувальну мережу з титанічною розмахом — за найскромнішими підрахунками, в бельгійській столиці постійно діють близько 250 китайських і 200 російських шпигунів.

Наші інтереси: 

Росія - розсадник шпигунства по всьому світу. Разом з Китаєм ці два монстра намагаються стати гегемонами. Але їхні методи шахрайські, як завжди. 

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Дієвість контррозвідки визначається викриттям ворожої агентури. Якщо судити по останнім повідомленням про викриття російської агентури, то провадиться широкомасштабна і ефективна робота!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Валерій Зміївський.

З огляду на скандальні викриття шпигунської діяльності РФ в усьому світі і передусім - країнах ЄС, досить дивним і тривожним є той факт, що багато російських кротів вільно ходять українськими кабінетами влади і сидять у парламенті.
Створюється враження, що в української влади є таємна домовленість з російським режимом путіна про перемир'я (?).
СБУ не знайшла доказів на Литвина, Наливайченка, Тимошенко?
І це може бути лише верхівкою айсберга....