Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Голос країни: у восьмому сезоні перемогла Олена Луценко

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

20-річну Олену Луценко з Білої Церкви вже називають другою Ніною Матвієнко. На так званих "сліпих" прослуховуваннях вона виконала пісню "Колискові зорі" з репертуару Ніни Матвієнко. Цю ж саму пісню вона виконала і у фіналі. І ця пісня принесла їй перемогу.

18043001.jpeg

Олена Луценко зі своїм тренером Сергієм Бабкіним. Фото: прес-служба каналу "1+1"

Олена Луценко народилася в співочій родинї, в якій  збереглася давня українська традиція співати з родичами за обіднім столом. Для того, щоб дівчина могла розвивати свій дар співу, її батьки довгий час відмовляли собі в багатьох благах і працювали на кількох роботах, пише ТСН.

 

 

На строінці Голосу країни у Фейсбук жваво обговорюють перемогу Олени Луценко у пісенному конкурсі. Здебільшого пишуть схвальні відгуки, захоплюються прекрасним голосом дівчини, навіть пишуть, що вона - втілення Квітки Цісик, що голос Олени є справжнім голосом України - щирим і сильним! 

Але чимало коментарів, у яких висловлюють думку, що попри те, що дівчина справді дуже гарно співає, всі її виступи одноманітні, що вона - співачка "нафталінового жанру", що такі не мають попиту на естраді. 

Є ось такий дуже цікавий, на мій погляд, коментар людини, яка розуміється на музиці і співах (диригент хору):

"Совок форевер! Софія Ротару і Ніна Матвієнко в одному флаконі наше вічне майбутнє! ".

В коментарях також пишуть, що інший учасник конкурсу, який вийшов у фінал разом з Оленою, був також гідним перемоги. Андрій Рибарчук з команди Тіни Кароль на відміну від Олени Луценко після конкурсу має шанс стати топ-виконавцем. 

 

 

Наші інтереси: 

Українці в усі часи були і тепер залишаються співочими. Голоси українських співаків - надзвичайні!

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Андрій Будкевич.

Олена Луценко здобула перемогу завдяки сильному, душевному голосу, бо на нинішній день співакам вже й голос не потрібен..., та чи співаки вони? Не менш гідний був премоги Андрій Рибарчук. та певно. не пощастило.

Зображення користувача Олена Каганець.

Мені дуже сподобався Андрій Рибарчук. Олена має справді дуже потужний і гарний голос. Але якась вона "нежива", без емоцій. Крім цієї пісні і подібних пісень вона нічого не співає. Після цього конкурсу ми неодмінно ще почуємо Андрія. А от про Олену я не впевнена.