Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Француз Поль Манондіз присвятив пісню українському герою Василю Сліпаку

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Французький співак Поль Манондіз виконав українську народну пісню “Вирушали хлопці”. Композицію француз присвятив українському оперному співаку Василю Сліпаку, який влітку 2016 загинув від кулі снайпера під час бойових дій на сході України.

vasylslipak.jpg

Васи́ль Яросла́вович Сліпа́к
Васи́ль Яросла́вович Сліпа́к (20 грудня 1974, Львів — 29 червня 2016, Луганське, Бахмутський район, Донецька область, Україна) — всесвітньо відомий український оперний співак, учасник бойових дій на Сході України. Загинув у бою від кулі снайпера.

 

Поль Манондіз (фр. Paul Manandise, нар. 8 червня 1986) — франко-український співак. Народився у Брюсселі. Володіє французькою, англійською та італійською мовами, вивчає українську.

Пісні виконує французькою, англійською та українською мовами. 

8 червня 2018 року — у свій День народження, презентував свій перший патріотичний та повністю український альбом «Мій рай».

«Мій рай» — це краще з українських народних пісень та власних хітів співака, зібраних за 3 роки невтомної праці в Україні, сповнених любові до краю та патріотизму. Усі 14 пісень — це окремі історії, які справжній француз вдихнув в українську творчість та музику. Зі слів самого Поля Манондіза: «Побувавши в українських Карпатах, я зрозумів, що Україна — це мій рай». 

Докладніше...

Наші інтереси: 

Плекати славу про шляхетних українців. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Чудова пісня, натхненне виконання! Світлі емоції і сльози розчулення від дотику до краси і української шляхетності.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача cBіт Розумний.

Все, мабуть, почалося після того, як деякі козаки після взяття Дюнкерка захопились красою місцевих панянок та після добре проведеного з ними часу не захотіли вертатися додому...

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"