Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина

Фінляндія була вимушена не вводити карантин після визнання його неконституційним

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Прем’єр-міністр Санна Марін  відмовилася від планів ввести суворий карантин у п’ятьох великих містах, включно зі столицею Гельсінкі.

20210402marin.jpg

Прем’єр-міністр Фінляндії Санна Марін (Sanna Marin)

Санна Марін (Sanna Marin) є прем’єр-міністром Фінляндії з грудня 2019 року. Минулого року саме її кабінет впроваджував жорсткий карантин в країні.

Фінляндія – одна з найменш постраждалих країн від коронавірусу. На сьогоднішній день в країні зафіксовано трохи більше 76 800 випадків захворювання та понад 820 смертей.

Тиждень тому кабінет міністрів запропонував увести жорсткий карантин у 5 великих містах, включно зі столицею Гельсінкі. У проекті пропонувалось, щоб громадянам дозволялося виходити на вулицю лише для заздалегідь затверджених цілей, таких як купівля їжі або поїздка до другого дому, а недотримання вимог каралося би штрафами.

Проте Комітет з конституційного права визнав такі плани неконституційними. Тому уряд відмовився від таких планів і не буде подавати до парламенту законопроект про карантин, про що прем’єр-міністр Санна Марін повідомила у своєму твіттері. Одночасно з тим вона закликала громадян провести Великдень зі своїми сім'ями, уникаючи зайвих контактів та подорожей.

"Ми все ще повинні працювати разом, щоб зробити літо яскравішим для всіх нас", - написала Марін у своєму твіттері.

Наші інтереси: 

Спроби під приводом пандемії впровадити тоталітарні порядки зустрічають спротив у багатьох країнах.

Підписуюсь на новини

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Костянтин Струк.

Аж дивно, що є країна, в якій конституційне право переважає ковідне - це Фінляндія. Аж заздрісно, що є країна, яка запровадила окремий "вакцинний" суд - це США. І шкода Україну, яка, мов налякана дитина, опинилася між страхом перед вірусом і перспективою залишитися закритою, якщо не запровадить паспорти вакцинації. Бо без них ні Фінляндія, ні США просто не захочуть із нами знатися.

Поки дихаю - сподіваюсь!