Важливість: 
3

Спецтема:

Фільтрована вода руйнує організм. Несподівані висновки

Відфільтрована вода позбавляється всіх мікроелементів, тому її вживання небезпечне для людини та провокує порушення водно-сольового обміну. Про це повідомив екс-заступник глави Державної санітарно-епідеміологічної служби України Святослав Протас.

За словами спеціаліста, вода для пиття повинна бути максимально природною, з мінімальним втручанням у частині обробки.

"Як тільки ми починаємо проганяти воду через системи осмосу, ми забираємо абсолютно всі мікроелементи. Така вода вже є неприродною, вона штучна, оброблена — не з дотриманням тих нормативів, які сьогодні встановлені", — зазначив медик.

Незважаючи на те, що на пунктах розливу в очищену питну воду додають мінерали і мікроелементи, вони штучні та не засвоюються організмом людини.

"Фактично, споживаючи таку воду, ми призводимо до появи карієсу, випадання зубів, ламкості кісток, руйнуємо організм, тому що порушуємо водно-сольовий обмін", — уточнив Протас.

Він додав, що найкращою для щоденного вживання є вода з артезіанських свердловин, наприклад, з бюветів у Києві.

"Вона є найбільш фізіологічно повноцінною для людини", — заявив експерт, однак підкреслив, що обладнання бюветів потребує регулярного догляду та чищення.

Однак, у жовтні поточного року після експертизи, 36 бюветів Києва визнали небезпечними — в таких об'єктах значно перевищений вміст шкідливих для людини речовин. Крім цього, в деяких із них виявили кишкову паличку.

 

Джерело

Наші інтереси: 

Знати все про воду, яку споживаємо.

Гравець: 
Оксана Колосовська
 
Форум Підтримати сайт Довідка