Важливість: 
3
Facebook заблокував передвиборний ролик Трампа за расизм

Соціальна мережа Facebook заблокувала передвиборний відеоролик від штабу президента США Дональда Трампа, випущений напередодні проміжних виборів до Конгресу. Відео, на просування якого було витрачено від 20 до 80 тисяч доларів, вважають расистським, повідомляє CNN.

На цьому ролику виборців лякають караваном мігрантів, який рухається з Гондурасу в бік Мексики та США і закликають голосувати на проміжних виборах до Конгресу.

У Facebook зазначили, що ця відео порушує рекламну політику чуттєвого контенту. "Це оголошення порушує рекламну політику чуттєвого контенту, тому ми відхиляємо його. Хоча відео дозволено розмістити у Facebook, його не можна платно просувати", – йдеться у повідомленні.

31 жовтня Трамп розмістив у себе в Twitter ролик, змонтований з відеозапису суду над нелегалом з Мексики Луїсом Бракамонтесом, який вбив двох поліцейських у 2014 році в Сакраменто, і кадрів відео каравану мігрантів, який прямує до кордону США.

У супровідних титрах наголошено, що саме демократи дозволили Бракамонтесу в'їхати до США.

"Кого ще демократи дозволять впустити в країну?" - йдеться у відео. Наприкінці ролика є ​​напис: "Президент Дональд Трамп і республіканці роблять Америку безпечною знову!"

6 листопада в США відбудуться проміжні вибори, на яких буде переобрана Палата представників і третину Сенату.

Нагадаємо, Дональд Трамп хоче скасувати видачу громадянства США дітям негромадян і іммігрантів, які народилися на території країни.

Також у США планують спрямувати понад 800 військових на кордон США і Мексики. Пентагон підсилить кордони, аби не пропустити в країну караван мігрантів з Латинської Америки.

Наші інтереси: 

Facebook вкотре доводить свою підтримку ліволіберальним ЗМІ.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка