Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Естонія відмовилась визнавати російські паспорти, видані на Донбасі

5 серпня МЗС Естонії ухвалило рішення не визнавати російські паспорти, видані за спрощеною процедурою тим жителям Луганської та Донецької областей, які раніше не були громадянами РФ.

Про це повідомили в МЗС Естонії.

Міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу назвав це рішення відповіддю на підписаний Володимиром Путіним указ про спрощене надання російського громадянства жителям Донецької та Луганської областей.

"Пришвидшене надання російського громадянства жителям Східної України – ще одна спроба підірвати незалежність України та увічнити нинішню нестабільну ситуацію із безпекою на сході України. Це повністю суперечить духу Мінських домовленостей. Сьогоднішнє рішення Естонії відображає наше принципове засудження амбіцій Росії такого характеру", – відзначив Рейнсалу.

Чинності рішення естонського МЗС набуло одразу після ухвалення.

Нагадаємо, що Путін спростив отримання громадянства Росії для всього Донбасу. Це означає, що тепер отримати російський паспорт у спрощеному порядку зможуть усі, хто був зареєстрований на території Донбасу з квітня 2014 року.

Наші інтереси: 

Естонія і країни Балтії - надійний союзник України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

І на оновленій Землі...

Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета (+аудіо)

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду, соціальної організації та технологій. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального...

Останні записи