Еней Світлий: Щоденна планер(ка) - Жовтень 2015

Радіймо, друзі!

Надійшов час підбити підсумки моєї місячної праці над оновленням "Народного Оглядача". Цього місяця працював виключно над завершенням впровадження нової можливості - голосування за "Учасників публікації". Коротко по виконаному: 1) оновлення даних на сторінці після операції, 2) робота механізму сторінковості на сторінках статистики, 3) перетворення записів Галії на Сутності з додатковими полями даних, 4) розширення можливостей механізму нарахування внутрішніх внесків, 5) інші дослідження задля подальшого вдосконалення роботи проекту.

Детальніше:

1. Відлагоджував роботу механізму оновлення даних на сторінці після голосування. Вимогою до цього механізму була універсальність - робота з різними типами сутностей, як і оновленої системи голосування вцілому. Наявні команди, якими можна було б скористатися показали свою негнучкість у нашому випадку, тож, було розроблено вдосконалений механізм - гнучкий та пристосований до наших потреб.

2. Впровадив працездатний та полегшений для сервера механізм сторінковості в усі сторінки статистики. Який, також, коректно працює у діалогових вікнах перегляду операцій Галії.

3. Перетворив записи Галії на Сутності з додатковими полями даних й відповідними змінами у логіці роботи НО й створенням системи автоматичного перетворення існуючих даних. Це було необхідно, оскільки кількість варіантів голосування збільшилася й існуюча система зберігання даних не може вмістити дані для усіх випадків одночасно й однотипно. Вдалося знайти готові напрацювання з перетворенням записів на сутності, але можливість роботи з полями довелося впроваджувати самостійно.

4. Оновив механізм нарахування внутрішніх внесків (як-от "роботою") та розширив його можливістю створення довільною кількістю типів таких внесків. Це дозволить краще структурувати ці записи й вести тут повний їх облік.

5. Досліджував можливість і доцільність заміни існуючого веб-сервера на його вдосконалені варіанти. Така потреба виникла через некоректну обробку поточним сервером деяких шляхів сторінок (подвійне розкодовування спец-символів). Така проблема вже має легке вирішення у одній із вдосконалених збірок поточного двигуна. Спроба зібрати той проект швидко успіхом не увінчалася, тож, поки-що проблему довелося обійти. Проте до її вирішення ми ще повернемося.

6. Працював над введенням нового рівня кешування відмальованих сутностей. Проте, від нього довелося відмовитися через потребу випрацювати автоматичний механізм відстеження їх вбудовування одних у інші, для коректної очистки батьківських сутностей при голосуванні за дочірні.

Завдання щодо наступних кроків такі самі, що й у попередньому місяці: 1) завершення розробки можливості голосування за Учасників і викладення оновлення на робочий сайт "Народного Оглядача", 2) початок роботи над нейромережею "Третій Гетьманат".

Робота йде. Трохи засмучує той факт, що не усі підводні камені вдається побачити відразу й робота над ними призводить до незапланованих витрат часу. Проте, ці речі, в будь якому разі, мають бути опрацьовані й наша робота над ними (неочевидними, прихованими речами) є так само дуже важливою, як і над очікуваною "верхівкою айсберга". :) Ми все зможемо!

Цей проект - спільне наше дітище, тому кожен може підтримати його розвиток, хто - фінансово (це дуже важливий момент, який зараз не в найкращому стані й потребує нагального виправлення, тому, якщо хто можете в цьому допомогти - будемо раді бачити Вас у нашій толоці), хто - роботою. На сприяння та заохочення цих речей спрямовані усі зусилля команди розробки. І, якщо, є люди, хто вагається у доцільності своєї участі у його розбудові через, можливу незгоду з якимись речами, то хочу їх підбадьорити й нагадати, що лише долучившись до процесу творення на нього можна якось вплинути! :) Тож, гайда з нами! Творити новий світ. Й разом нам усе вдасться!

Хай Буде!

Гравець: 
Еней Світлий

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка