Електричний автобус, зроблений колишнім співробітником Тесла, проїжджає 430 км на одній зарядці

Компанія Proterra намагається зробити з автобусами те ж, що Тесла намагається зробити з автомобілями. Поки електричні автобуси компанії відзначилися своєю ефективністю і легкістю в управлінні. Останній прорив був зроблений на випробуваннях, коли автобус проїхав 430 км без додаткової підзарядки, а в цілому за добу пройшов 1100 км.

Це було досягнуто за допомогою 8 літій-іонних акумуляторів, здатних тримати 257 кВт*г енергії. Середня швидкість автобуса Proterra - 50 кілометрів на годину, що відповідає швидкості руху в міських умовах.

Окрім досить великої дистанції пробігу, найбільш вражаючим фактом стала енергетична ефективність електричного автобуса. Якщо перерахувати вартість енергії, витраченої на пересування, на вартість палива, то витрата електричного палива склав близько 8.7 літра на 100 кілометрів. Це в 6 разів менше витрати автобуса з дизельним двигуном і в 7 разів менше витрати автобуса з двигуном на природному газі.

Крім цього, він має ряд екологічних переваг, тому що істотно зменшує кількість викидів від пасажирських перевезень, що може вплинути на оподаткування транспортних компаній. Також електричний автобус дозволяє різко скоротити витрати на технічне обслуговування особливо в довгостроковій перспективі.

 

 

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка