Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Досі віриш у Санту? Трамп привітав 7-річну дівчинку з Різдвом

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Під час розмови з дівчинкою на ім'я Коллман Ллойд з Лексінгтона в Південній Кароліні, Трамп заявив, дізнавшись вік дівчинки, що в сім років вірити в Санту маргінально. "Так, сер", - відповіла дівчинка. Пізніше вона зізналася, що не знала значення цього слова.

Трамп разом з дружиною Меланією брали участь у щорічній акції "NORAD Track Santa". У цей час над усім світом "пролітає" віртуальний Санта, а тисячі дітей чекають на нього та телефонують спитати, коли він приїде до їхнього будинку. Дзвінки від дітей приймають волонтери, але частина з них потрапляє до Білого дому, де з дітьми говорить президентське подружжя.

Трамп прийняв дзвінок від 7-річної дівчинки Коулман і сказав їй: "Алло, це Коулман? З Різдвом! Як ти? Скільки тобі років?...Як ти навчаєшся у школі? Ти досі віриш у Санта-Клауса?". Далі президент пояснив своє запитання, сказавши: "Бо в сім років це маргінально, правда ж?".

 

За традицією, щороку, в вечір напередодні Різдва президент США і перша леді приймають дитячі телефонні дзвінки в Командування повітряно-космічною обороною Північної Америки (NORAD), яке "відстежує шлях Санта-Клауса і його оленів".

Наші інтереси: 

Святковий настрій.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Цікава традиція! На мій погляд, варто було б і в Україні започаткувати аналогічну.

Цитата:
Трамп разом з дружиною Меланією брали участь у щорічній акції "NORAD Track Santa". У цей час над усім світом "пролітає" віртуальний Санта, а тисячі дітей чекають на нього та телефонують спитати, коли він приїде до їхнього будинку. Дзвінки від дітей приймають волонтери, але частина з них потрапляє до Білого дому, де з дітьми говорить президентське подружжя.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Французька преса загалом гудить Трампа за цей "новий промах"...

А скільки вона пропускає промахів в етиці, врівноваженості, прозорості й т.д.?!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Ігор Каганець.

Додав відео розмови з цією дівчинкою.

Командування повітряно-космічною обороною Північної Америки (NORAD) "відстежує шлях Санта-Клауса і його оленів" - гарний приклад ігрофікації реальності.

Це прояви укоріненого в США аріянства: Куди поділося аріянство? Воно вийшло з простору боротьби і гарно почувається у вищих просторах

Все, що робиться з власної волі, - добро!