Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 139
  • Переглядів: 143

Донеччани нарешті зрозуміли, що це росіяни обстрілюють Донецьк – Олег Жданов

Світ:

Російський агресор обстріляв один із районів в Донецьку, намагаючись створити ілюзію, що це влаштували із підконтрольної території України. Але соціальні мережі допомогли цю брехню викрити. Мешканці Донецька почали поширювати інформацію, що вибухи, які відбулися напередодні в місті, насправді сталися через випущені із сусіднього району міни.

22060601.jpeg

Фото: Telegram-канал "Типичный Донецк"

Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, повідомляє ТСН.

"Дуже цікавий епізод. Місцеві мешканці в Донецьку почали трошки прозрівати. Сьогодні зранку всі соціальні пабліки в Донецьку обговорювали, як із Макіївки розрахунок блукаючого міномету розстрілював різні райони Донецьку. І вони там матюкалися: «що ви робите, навіщо один район звільняє інший. Не треба нас звільняти й припиніть обстрілювати Донецьк», – розповів Жданов.

Експерт наголосив, що таки соціальна мережа має потужну силу, завдяки чому інформація розповсюдилася дуже швидко. «Місцеві почали розуміти, що з одного району Донецька гатять по іншому», – додав він.

Жданов переконує, що мета таких дій незмінна – дегуманізація України та залякування місцевих, мовляв, якщо туди зайдуть ЗСУ, то всім буде дуже погано.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи