Важливість: 
3

Категорія:

До України приїде делегація з Константинополя від Вселенського патріарха Варфоломія

На запрошення Президента України Петра Порошенка до Києва на святкування 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України прибуде делегація з Константинополя від Вселенського патріарха Варфоломія. Про це повідмляється на сторінці у Facebook Української помісної православної церкви.

"Вселенський патріарх Варфоломій і перші особи інших помісних православних церков проігнорували запрошення УПЦ МП на святкування 1030-річчя Хрещення Русі-України. Проте не відмовив Президентові України - повноважна делегація від Церкви-матері в Україні на свято все ж таки буде", - йдеться в повідомленні.

У той же час відзначається, що інші помісні православні церкви, "щоб витримати вже усталений "церковно-дипломатичний протокол, відправляють до Росії свої делегації на максимально можливому низькому рівні.

З нагоди святкування 1030-річчя хрещення Київської Русі 27 та 28 липня у Києві будуть проведені молебні і організовані хресні ходи від православних церков Київського та Московського патріархатів.

Святкування 1030-річчя хрещення Київської Русі-України буде проходити згідно з указом Президента від 8 серпня 2017 року.

19 липня на засіданні Оргкомітету з підготовки та відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі-України віце-прем'єр-міністр Павло Розенко повідомив, що на святкування ювілею хрещення Русі-України запрошені іноземні гості, представники православних і католицьких церков світу, зокрема офіційна делегація Вселенського патріархату, представники українських церков у діаспорі.

Наші інтереси: 

Потроху історична правда  бере гору. Міф про "канонічність" Московського Патріархату спростовується.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Теги:

75

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка