Важливість: 
3
До кінця року Нова Пошта запровадить адресну доставку у Європу

«Нова пошта Інтернешнл» уклала партнерську угоду з міжнародним експрес-перевізником DPDgroup. За умовами угоди, компанії стануть ексклюзивними представниками одна одної. Про це повідомляє прес-служба Нової пошти.

Партнери планують запровадити спільні послуги з міжнародної доставки та обіцяють доступні ціни. Нові послуги стануть доступними вже до кінця 2017-го року.

Планується впровадити адресну доставку посилок вагою до 30 кг з України в Європу і доставку палетованих вантажів в обох напрямках. Також партнери хочуть налагодити кур’єрську доставку з країн Європи в Україну.

Інтеграція двох компаній означатиме, що замовити доставку можна буде зі зручного відділення в Україні у будь-яке відділення партнерів у Європі і навпаки.

Довідка:

DPDgroup - друга за розміром міжнародна мережа доставки посилок у Європі. Надаючи сервіс Predict, DPDgroup дозволяє споживачам відстежувати доставку в режимі реального часу.

Мережа DPDgroup входить до складу GeoPost, чий обсяг продажу в 2017 році склав €6,2 млрд. GeoPost є холдинговою компанією, що належить Le Groupe La Poste. 

Наші інтереси: 

Україна інтегрується в європейську родину держав.

Гравець: 
Оксана Колосовська
61

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка