До 3 метрів снігу: українські полярники відкопують станцію "Академік Вернадський" після грудневого снігопаду
01/15/2022 - 15:20
До 3 метрів снігу: українські полярники відкопують станцію "Академік Вернадський" після грудневого снігопаду
https://www.ar25.org/node/50279
З нового року снігопади майже припинялися, а учасники сезонної експедиції уже кілька тижнів визволяють територію "Вернадського" від снігового полону.
Image
Image
Image
Image
Image
Майже відкопали житловий корпус, капличку та прохід до другого причалу Джету. Також для проведення запланованих робіт з модернізації станції розчистили металоконструкцію біля дизельної для переміщення вантажів, територію за сміттєвим майданчиком для його розширення, місце для прокладання нової паливної лінії та фундамент крану для його гідроізоляції.
До роботи також долучилися французькі гості, які нещодавно приїхали на "Вернадський" для проведення досліджень.
Раніше повідомлялось проте, що на на українській полярній станції "Академік Вернадський" зафіксували рекордний рівень снігу.
Наші інтереси
.
Останні записи