Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 87
  • Переглядів: 94

Десятки тисяч людей по всій Німеччині протестували проти обов’язкової вакцинації

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Увечері 24 січня вони зібралися у багатьох містах, щоб продемонструвати свою незгоду з безглуздими "правилами" стримування коронавірусу та обов’язковою вакцинацією. Більшість протестів були організовані як колективні "прогулянки", тому що організатори не реєструють їх як заходи.

Як повідомляє dpa, також відбулися й контрдемонстрації, на яких у тому числі вшановували пам’ять померлих від коронавірусу.

Поліція нарахувала понад 100 окремих зібрань лише в південній землі Баварія з десятками тисяч учасників.

Найбільший був у Нюрнберзі. У центральній землі Тюрингії на вулиці вийшло близько 22 тися людей, а в північній землі Мекленбург-Передня Померанія – близько 10 тисяч.

Багато з протестів були організовані як «прогулянки», що стало більш звичним останніми тижнями. Це тому, що організатори не реєструють свої заходи як офіційні протести у владі.

У Німеччині протягом останніх тижнів регулярно відбуваються протести, особливо з боку противників заходів щодо боротьби з коронавірусом. У відповідь все частіше організовуються контрпротестувальники, які закликають до більшої солідарності.

Наприклад, у північному місті Любек понад 1000 учасників пройшли марш під гаслом «коли несправедливість стає законом, опір стає обов’язком».

Водночас у контрдемонстрації під гаслом «за дотримання правил і визнання наукових фактів», за словами організаторів, взяли участь близько 700 осіб. Подібна підтримка політики щодо Covid-19 була в південно-західній землі Баден-Вюртемберг: близько 600 людей зібралися в містах Карлсруе та Ротвайль. У Ростоку, де нещодавно пройшли бурхливі протести, зібрання розігнав сам його лідер.

Згідно з опитуванням YouGov для dpa, проведеним минулого тижня, близько 24% німців вважають, що діючі правила щодо коронавірусу заходять занадто далеко, тоді як 35% підтримують їх, а 34% вважають, що їх слід посилити.

Наші інтереси: 

Стежимо за протестами проти ковідобезумства в Європі. Спостерігаємо тенденцію розділення людей на ковідостурбованих і ковідоскептиків.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Паперовий альманах «Гартленд»: як замовити і отримати поштою

У паперових випусках «Гартленду» зібрані найкращі статті «Народного Оглядача» з метафізики, релігії, магічної традиції, націоналізму, расології, біоритмології, оздоровлення, правильного харчування,...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано
Опубліковано Ігор Каганець 25 Січень, 2022 - 17:58

Цікаво, що проти ковід-тиранії виступило 24% населення Німеччини. Можливо, це якась соціологічна константа.
Пам'ятаєте, в нас у 2019 році було 25%?
Схоже, що 24% – це ті, які спроможні до самостійного мислення, плюс ті, що до них прислухаються. Це може бути 5% + 19%.

Все, що робиться з власної волі, – добро!