Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Державний експертний центр МОЗ оприлюднив перелік поширених побічних ефектів від Covishield

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Протягом першого місяця вакцинації до Центру надійшло 689 карти-повідомлення про НППІ ("несприятливі події після імунізації"). Так вони назвали побічні ефекти вакцинації, а саму вакцинацію назвали імунізацією. Кажуть, що переважна більшість випадків – це несерйозні побічні реакції.

"Відсоток виникнення НППІ після майже 200 тисяч введених доз Covishield (Ковішелд) склав 0,35 %. Переважна більшість випадків (92, 8%) – це несерйозні побічні реакції.

Серед поширених проявів розлади у місці введення (65,73%), розлади з боку опорно-рухового апарату (12,98%), неврологічні розлади (11,96%)", – йдеться у повідомленні Державного експертного центру МОЗ.

Про випадки смерті після ковідовакцинації не згадують.

Також звертаємо увагу, що держава попросила Верховний суд примусити громадян вірити у безпечність вакцин.

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що ковідовакцинація не має жодної користі. Хіба що користь мають ті, хто закуповує вакцини:) Розуміти, що щеплення будь-яким вакцинами – небезпека для життя і здоров'я!

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи