Категорія:

Депутатський запит міністру охорони здоров’я і Генпрокурору щодо злочинного застосування вакцини Гардасил

15 травня 2014 р. депутат Львівської міської ради Анатолій Країнський надіслав депутатське звернення Міністру охорони здоров’я України Олегу Мусію і Генеральному прокурору України Олегу Махніцькому щодо злочинного використання вакцини "проти вірусу папіломи людини" Гардасил. 

Україна закупила 40 мільйонів доз вакцини Гардасил. Для скорочення населення обраний найбільш варварський і дикий метод, який б’є по найважливішому – по дітях! Адже навіщо вбивати мільйони людей, коли можна просто перешкодити їм народжуватись? Тільки факти. Висновки кожна розумна людина має зробити сама.

Факт перший: офіційне призначення вакцини Гардасил від ВПЛ (вірусу папіломи людини) -профілактика раку шийки матки, причому вартість цього контракту – таємниця за сімома печатками.

Факт другий: дирекції Київських шкіл довели до відома всіх батьків, що згідно із вказівками начальника управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ Олени Терещенко з метою реалізації статті 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», в Київських школах розпочато вакцинацію дівчат.

Факт третій: ця вакцина не тільки не пройшла повного циклу медичних випробувань (перші дівчата, яких прищепили ГАРДАСИЛОМ, увійдуть в дітородний вік тільки через 5 років), але й має дуже погану репутацію в середовищі професійних медиків.

Факт четвертий: вакцинація цим щепленням заборонена в США, а в Японії Міністерство охорони здоров’я, праці і добробуту 14 червня 2013 р. відкликало рекомендації з вакцинації дівчат проти ВПЛ. Рішення було прийнято у зв’язку з численними скаргами на негативні побічні ефекти від застосування вакцини Гардасил. Вакцина заборонена в Індії та Франції. Крім того, заборона цього щеплення обговорюється в Німеччині.

Факт п’ятий: Всесвітня організація охорони здоровя заявляє, що ймовірність серйозної побічної реакції, прогнозована системою VAERS (Система повідомлень про несприятливі ефекти щеплень), в 2,5 рази вища, ніж рівень смертності від раку шийки матки.

Факт шостий: відомо про, як мінімум, про 41 випадок розвитку раку шийки матки саме внаслідок щеплення.

Факт сьомий: Гардасил частіше дає ускладнення при ревакцинації, тобто кожна наступна доза переноситься набагато гірше і з важчими наслідками, ніж попередня. Для повного курсу вимагається повтор щеплення тричі.

Факт восьмий: на сайті «Правда про Гардасил» зібрані реальні історії дівчат, які були покалічені або вбиті цим щепленням. Фотографії показують усміхнених і щасливих дівчат, сповнених надії на майбутнє.  Всі ці фото зроблені до того, як ці дівчата отримали щеплення проти раку шийки матки вакциною Гардасил. Сьогодні багатьох з них вже немає в живих – вони померли від щеплення. Інші – покалічені цим щепленням, стали інвалідами. Про історії цих дівчаток, яких стали називати «гардасиловими дівчатами», розповідають їх матері і вони самі. Почитайте їх сповнені горя та відчаю листи!

Враховуючи наведене та піклуючись про здоров’я майбутнього покоління українців, прошу:

1)  належними у Вас засобами провести службове розслідування з питання вакцинації Гардасил;

2) із залученням зацікавлених сторін та широких кіл громадськості, провести громадські слухання щодо використання препарату Гардасил;

3) сформувати офіційну позицію МОЗ України з цього питання, яку оприлюднити у всеукраїнських ЗМІ.

У випадку підтримки Вами моєї позиції, прошу залучити мене, депутата Львівської міської ради Країнського Анатолія Романовича, до проведення цих заходів.

З повагою,

депутат Львівської міської ради

фракції ВО «Свобода»   Країнський Анатолій 

Таке ж саме звернення надіслано Генеральному прокурору: 

Гравець: 
Миро Продум
598

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка