Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Цигун, каган, світловий потік, життєдайна енергія

Слово «цигун» перекладають як «рух енергії»: від «ци» – енергія, «гун» – рух. Неважко побачити, що це слово має арійське походження.

150503_kano-.jpg

Руна Кано - світло, енергія, вогонь, просвітлення, розкриття
Руна Кано - світло, енергія, вогонь, просвітлення, розкриття

Слово «цигун» складається з двох коренів:

*Ци (сві) – *кі – *ка – «світло». Для позначання «світла» (життєдайної енергії) застосовували руну «Кано», що має форму букви С («світло»).

Руна «Кано» збереглася у глаголичній абетці (пізніше її почали називати «како», тобто «як»):

Руна «Кано» (світло, енергія, вогонь) означає світло, просвітлення, прояснення, звільнення, саморозкриття, а також потужну силу, яка спрямовує у правильному напрямку.

Корінь *кан зберігся у словах «канона» – гармата (звідси «канонада» і «канонір»), «каган» – світлоносний, «каганець» – світильник, «кадило» – пристрій для розжареного вугілля, «кан» або «казан» – посуд для приготування на вогні, «костер» – «сильний вогонь» (ко – вогонь, стер – стрімкий), канделябр – від лат. Candela – свічка.

* Ган – *гон – *гун – «той, що жене, рухає, гонить, тисне, просуває». Наприклад, «макогон» (той, що жене мак); «гуни» – сильні люди; «хан» – лідер, вождь; «пагін» – «той, що жене вгору, швидко росте»; «дракон–драгон–драгун» – рушійна сила, дракон, кіннотник; «кохання» (ко – ган) – сила, яка притягує (гоне) людей одне до одного (*со–*ко – спільний, напр., «соратник», «кооперація», «сокупія»).   

Наші інтереси: 

Пізнаємо арійську символіку.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...