Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Ця війна стане причиною руйнування РФ – Залужний

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний порівняв війну Росії в Україні із вторгненням СРСР до Афганістану. Він порівняв втрати радянської та російської армій під час їхнього вторгнення до Афганістану та України.

"За час повномасштабної агресії захисниками України знищено у два рази більше літаків рф, ніж втрачено радянським союзом за 10 років війни в Афганістані – 278 літаків рф в Україні проти 118 радянських літаків в Афганістані", – написав головком ЗСУ у Telegram. – "Ця війна є такою ж ганьбою для рф і стане причиною її руйнації".

З 24 лютого до 3 листопада армія Росії втратила на війні проти України 74 тисяч військових.

 

Наші інтереси: 

Перемога України та знищення РФ – наша ціль і завдання. Маємо подолати нашого споконвічного ворога, а корінним народам РФ допомогти утворити національні держави. Нагадаю, ще у 2014 році почалися розмови про розпад РФ. Наприклад, Костянтин Боровой казав, що розпад Росії неминучий. Тоді доктор філософії Євгенія Альбац спрогнозувала, що розпад Росії – цілком можливий, а частина територій може відійти Китаю. Сибірська, Уральська та інші народні республіки – яким буде розпад РФ.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Кукіль звичайний (Agrostemma githago)

Кукіль без пшениці: про що розповідають вставки в Євангеліє

Що краще: кілограм чистої пшениці чи кілограм пшениці, перемішаний з кілограмом куколю? Залежить від того, чи є у вас технологія відділення одного від другого. Якщо є, то зайвий кілограм куколю в...

Останні записи