Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

ЦРУ приховало втручання китайської компартії у вибори президента США

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

За оцінкою Джона Реткліффа (John Ratcliffe), директора Національної розвідки США, Комуністична партія Китаю (КПК) втрутилася у президентські вибори 2020 року. У листі Конгресу США він стверджує, що керівництво ЦРУ приховало цю інформацію.

21011901.jpg

Джон Реткліфф. Фото: Gabriella Demczuk-Pool/Getty Images

Посилаючись на звіт аналітика-омбудсмена розвідувального співтовариства Баррі Зулауфа, Реткліфф сказав, що деякі аналітики неохоче називають дії КПК втручанням у вибори, оскільки вони незгодні з політикою Дональда Трампа, пише The Epoch Times і дає посилання на лист Конгресу.

Як виявив Зулауфа, керівництво ЦРУ вжило заходів, щоб змусити аналітиків, які вважають, що у вибори втрутилася китайська сторона, відмовитися від цієї точки зору.

У листі Реткліфф повідомляє, що «на підставі всіх доступних джерел інформації», «незалежно від політичних міркувань або надмірного тиску» можна зробити висновок, що «Китайська Народна Республіка прагнула вплинути на федеральні вибори в США у 2020 році».

Звіт Зулауфа передали в Конгрес 7 січня разом зі звітом розвідувального співтовариства про втручання у вибори 2020 року.

Згідно з аналізом Зулауфа, аналітики застосовували різні стандарти, коли повідомляли про втручання у процес виборів. Вони називали дії Росії «явним втручанням у вибори», проте не поспішали робити те ж саме щодо Китаю.

Він підкреслив, що така поведінка порушує стандарти аналізу, на які не повинні впливати політичні уподобання.

Ні у звіті Зулауфа, ні в листі Реткліффа немає подробиць про втручання КПК у вибори.

3 грудня Реткліфф опублікував статтю в The Wall Street Journal, в якій підкреслив, що КПК «є сьогодні найбільшою загрозою для Америки, а також для демократії і свободи в усьому світі з часів Другої світової війни».

«Завдання нашого покоління — протистояти спробам Пекіна змінити світ і панувати над світом».

Наші інтереси: 

Розуміти, що нам нав'язують признати ганебну фальсифікацію виборів, брутально заперечуючи чисельні порушення на президентських виборах 2020 року в США.

Підписуюсь на новини

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Трамп отримав легальні підстави задіяти свій Акт від 12 вересня 2018 р., “Виконавчий наказ про введення певних санкцій у разі втручання іноземців у вибори в США №13848” і арештувати усіх винних.

Що буде порушникам наказу 13848? Низка санкцій економічного характеру – як-от блокування активів та можливості розпоряджатися майном, аж до його вилучення, заборона доступу до фінансових установ. Незалежно від того, є людина американцем чи громадянином іншої держави, будь-хто і де завгодно, порушивши Акт 13848, може потрапити під арешт, бути засудженим і отримати тюремний термін.

Ми про це вже писали: Нові суди і наказ Трампа щодо “іноземного втручання у вибори”: все під контролем.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.

«The Washington Examiner» опублікував лист Раткліфа та звіт омбудсмена 17 січня, через 10 днів після публікації оригінального звіту про документи.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Валерій Зміївський.

З цим матеріалом варто ознайомитися: https://www.youtube.com/watch?v=1uRDRnsXSCg