Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Ціни на нафту впали на 30%. Такого ще не було від 1991 року!

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

 Ціни на нафту за ніч впали на $14 за барель через те, що Росія не погодилася на скорочення видобутку і пропонувала зберегти чинні умови угоди (скорочення видобутку нафти на 1,7 млн. бар./добу). Протилежну позицію зайняла Саудівська Аравія, яка запропонувала збільшити скорочення на 1,5 млн. бар./добу до кінця року. 6 березня міністри ОПЕК і країн, що не входять в картель, включаючи Росію, Казахстан і Азербайджан (ОПЕК+) не змогли домовитися.

 

20030905.jpg

Фото: depositphotos.com

Крім того, з 1 квітня всі обмеження будуть зняті, пише Ліга.Бизнес.

Росія втратить від $ 100 до $ 150 млн. в день, заявив в інтерв'ю виданню The Bell співвласник російської нафтової компанії Лукойл Леонід Федун. У "Роснефти" вважають, що беручи участь в угоді ОПЕК+ Росія лише "розчищала місце" для американської сланцевої нафти.

За даними Bloomberg, відмова від скорочення видобутку пролобіював голова "Роснефти" Ігор Сечін. Співрозмовник The Bell повідомив, що Сечін підштовхнув Путіна до розриву угоди за допомогою аргументу про американську сланцеву нафту.

А ось, що пише відомий україський економіст Михайло Кухар на своїй сторінці у Фейсбук:

"Чия економіка завалиться першою якщо ціна "там" і залишиться? Росії! Так навіщо ж вони, чорт забирай, це зробили? 

Начебто за останню чверть століття нам не доводилося спостерігати таку ж картину: Росія "перекрила газ" Балтії - Естонці і литовці побудували LNG термінали та готуються більше взагалі не купувати російський газ.

Україна (при Кучмі) купувала російського газу на 10+ млрд. доларів в рік! А що далі сталося? - Далі нам через бабусю Юлю "втюхали" контракт за ціною вище європейської! І ми стали купувати газ в Європі на 5 млрд. доларів. Ще й дешевше вийшло. А "блискуча" російська дипломатія позбавила "Газпром" 15 млрд доларів щорічної виручки тільки на цих двох прикладах.

А ви ще дивуєтеся, що Путін знову сам себе переграв з арабами "ОПЕК +"?

Маємо результат, як вірно помітив сьогодні шановний банкір Бєлінський, що пам'ятає багато, — НАФТА СЬОГОДНІ НИЖЧЕ, НІЖ ПРИ РОЗПАДІ СРСР..."

Наші інтереси: 

Спостерігаємо за важливими економічними подіями, які можуть змінити хід історії.

Теги:

Коментарі

Зображення користувача Микола Погорілець.

Фішка, скоріше за все протримається лише кілька днів. Нічого з ними не станеться. Бо витрати на мілітарний сектор в них всеж-таки менші зараз.
А от нагріти військову ситуацію якраз можуть. Гарна причина скорочення соціяльних витрат.

Зображення користувача Бард Рой.

91-й рік приніс радість у вигляді скону імперії зла, шляхом перевтілення її на зомбі. Цього разу і зомбак має щезнути.

Хай буде!