Зображення користувача Леонід Українець.
Леонід Українець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Читацький клуб "Барвисті букви"

У Чернівецькій області діє читацький клуб "Барвисті букви". Метою клубу є поширення "Доброї Новини Ісуса Хреста".

З 2014 року Буковині діє читацький клуб "Барвисті букви". Він складається з найбільш вдумливих гравців "Народного Оглядача". Свою діяльність клуб розпочав з поширення книг "Пшениця без куколю" і "Арійський Стандарт - 2014". Зокрема один примірник, придбаний за внески учасників клубу, подарували Сторожинецькій бібліотеці. Також відвідувачі зібрань клубу мають змогу отримати журнали "Перехід-4" і "Народний Оглядач" в паперовому вигляді і гіперреалістичний роман Петра Масляка "День незалежності". В рамках діяльності клубу проводились лекції-презентації на тему очищення Євангелія від вставок і спотворень, флеш-моби з безплатної роздачі літератури патріотично налаштованим громадянам, тощо. Діє група здорового способу життя і оздоровлення фізичними вправами. Збираємо команду для колективного читання Живого Слова в Чернівцях.

З нагоди публікації книжки "Євангеліє Ісуса Хреста", яку зладив Ігор Каганець, читацький клуб може стати крайовим осередком продажу цього видання. А за нагоди поширювати й іншу літературу, пов'язану з філософією успіху; навчати методиці оновленню Живим Словом. Наразі ми шукаємо зацікавлених представників у всіх районах області, зокрема в Глибоцькому, Кіцманському, Заставнівському, Сторожинецькому. Раді будемо бачити серед себе мешканців інших областей чиє життя так чи інак пов'язано з Чернівцями або Буковиною. З питань вступу до клубу можна звертатись до мене, Леоніда Українця. Інвестори "Народного Оглядача" мають можливість вступу на пільгових умовах. Також за нагоди хочу нагадати, що 1 жовтня цього року було започатковано ініціативу зі створення буковинського територіального демосу, яка має на меті розширити можливості читацького клубу.

Наші інтереси: 

Шукаємо однодумців

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи