Зображення користувача Леонід Українець.
Леонід Українець
33

Ініціатива зі створення буковинського територіального демосу

Важливість: 
2

У неділю, 1 жовтня 2017 року погожої ясної днини у чернівецькому парку Реформації, що поблизу вулиці Пилипа Орлика відбулося зібрання ініціативної групи зі створення буковинського територіального демосу.

cimg0030.jpg

Парк Реформації

Зібрання почали з читання настанов праведності з книги "Євангеліє Ісуса Хреста". І всім присутнім було запропоновано дотримуватись цих настанов.

Також коротко обговорили нову книгу, яку зладив Ігор Каганець і висловили побажання здійснити колективну закупку кількох примірників, як тільки книга появиться у вільному продажу.

Далі поступила пропозиція створити буковинський територіальний демос колективного типу. І щоб кожен учасник повідомив, яку роль він хотів би відігравати в такій структурі.

В екомережі Народного Оглядача кожного учасника приваблює щось своє: це може бути чиста україномовність, альтернативна політика, релігія, оздоровлювальні практики, тощо. Але територіальний демос може стати сприятливим середовищем для знайомства людей і пошуку однодумців по кожному напрямку.

Це викликало жваву дискусію і більшість висловилась, щоб потрібен час, щоб обдумати це питання, бо вважає такий вчинок відповідальним. Тож вирішили прийняти рішення про створення чи не створення демосу на чергових зборах 25 грудня цього року. Зокрема, була висловлена пропозиція про ретельну перевірку потенційних учасників демосу, якщо такий візьме участь у формуванні майбутньої партії.

Всі учасники групи "Буковина", які були відсутні на зборах, можуть долучитися до формування демосу, повідомивши про це в коментарях до цього допису.

Наші інтереси: 

Творимо буковинський територіальний демос.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Теги:

Коментарі

Зображення користувача Леонід Українець.

Особисто про себе скажу, що готовий вступити запропонованого демосу. Для мене найзручнішою була би роль радника.