Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Чубаров відповів Арахамії щодо звільнення Донбасу в обмін на воду в Крим

Важливість: 
2

Лідер Меджлісу відзначив, що, пустивши воду в Крим, Україна "здасть народ кримських татар". На думку Чубарова, російська сторона на найближчих зустрічах може підняти питання стосовно постачання води в анексований Крим. А зараз створюється "психологічний фон".

chubarov.jpg

Рефат Чубаров

"Якщо хтось в державі припускає, що можна буде здати народ кримських татар, можна буде здати всіх українців, а їх там не менше 500 тисяч… Ми ніколи не допускаємо того, що держава може нас продати за воду…Будь-які комбінації по Донбасу, а замість цього ми пускаємо воду – цього не можна робити", - сказав Рефат Чубаров у коментарі для UA: Крим.

Нагадаємо напередодні голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія сказав, що вважає допустимим компромісом подачу води до окупованого Криму в обмін на виведення російських військ з Донбасу.

Про це він заявив в ефірі "Прямого" телеканалу:

"Якщо дати воду в Крим, але мати велику перевагу у переговорах по Донбасу – моя особиста позиція, я буду вважати це достатнім компромісом. Я на таке б пішов, бо в Криму водою будуть користуватись громадяни України.  Якщо це буде обмін, що вони відходять до Ростова, ми встановлюємо контроль над кордоном, я б на таке пішов", - заявив Арахамія.

Наші інтереси: 

Розуміти, що держава і політика держави – це не бізнес, з якого прийшли "слуги народу". Не всім можна торгувати і не все продається. 

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: