Важливість: 
5

Категорія:

Чому аріянські технології прості й доступні, або Ще раз про націоналізм і еволюцію

Еволюційні переваги можуть бути передані нащадкам тільки тоді, коли носіями цих переваг буде народ – біосоціальний організм, спроможний до сталого самовідтворення.

181015-gra.jpg

Еволюція - це командна гра
Еволюція - це командна гра
Попередня стаття: 

Головною ідеєю аріянства є еволюція людського роду – перетворення людства на боголюдство. А все тому, що колективний Творець Всесвіту здійснює експансію в наш фізичний світ, тому потребує дедалі досконаліших людей – втілених божественних сутностей. Для їх вдосконалення й необхідна еволюція.    

Мінімальною еволюційною одиницею є народ, в ширшому розумінні – популяція, тобто «група особин, здатна до більш-менш сталого самовідтворення». Свідома, а тому прискорена еволюція відбувається тоді, коли народ перетворюється з аморфного етносу на структуровану націю. Вчення про перетворення етносу на націю називається націоналізмом. 

– Чому саме народ є еволюційною одиницею, а не, скажімо, людина чи сім’я?

Ключове слово – «стале самовідтворення». Якщо якимись особливо корисними рисами володіють тільки окремі особини, то шанси передати ці риси внукам і правнукам майже дорівнюють нулю. Хоча б тому, що згадані якості неминуче будуть розчинені в масі людей, які цими якостями не володіють. Наприклад, якщо ви передасте своїй дитині якість особливі навики, то завдяки асиміляції вони зникнуть якщо не у внуках, то у правнуках. Нові якості спроможні зберегтися тільки в середовищі, яке їх культивує.  

Здобуті еволюційні переваги – генетичні, культурні, світоглядні –  можуть бути передані нащадкам тільки тоді, коли носіями цих переваг буде народ – біосоціальний організм, спроможний до сталого самовідтворення.

Таким чином, внесок в еволюцію здійснюють тільки народи, а це достатньо великі спільноти. Відповідно, для еволюції мають значення тільки ті розвиваючі технології, які легко засвоюються, а тому спроможні охопити згадані великі маси людей.

Уявімо, що в нас є дві технології. Перша спроможна підняти розвиток людини на одну умовну сходинку протягом місяця, а друга – протягом трьох років. Проте перша технологія доступна одному відсотку групи, а друга – 90 відсоткам. Маючи вкрай обмежені ресурси, якій технології віддати перевагу? 

З погляду індивідуального розвитку і отримання переваг протягом одного життя вигідніше застосувати першу технологію – звісно, для тих одиниць, які до цього спроможні.  

Проте з погляду еволюції така малодоступна технологія взагалі не має сенсу, оскільки її носії розчиняться в загальній масі протягом двох-трьох поколінь. Тому, однозначно, треба застосовувати другу – масову технологію, адже вона має шанс увійти в культуру групи і перейти до нащадків.

– Отже, рідкісні технології вигідні для індивідуального розвитку, а масові – для колективного?

Ні. Масові технології вигідніші як для індивідуального, так і колективного розвитку. Річ у тім, що людський дух розвивається в палінгенезії, тобто шляхом багаторазових земних втілень. Повторне втілення зазвичай відбувається у правнуках, а до них доходять тільки масово засвоєні нові якості. Відповідно, якщо якась нова якість не доходить до правнуків і далі, то вона просто втрачається, а тому її плекання з погляду палінгенезії взагалі не має сенсу.      

Ось чому аріянство орієнтоване на масові, а тому прості й доступні технології розвитку. Лише вони спроможні вивести на вищий рівень розвитку всю націю і стати еволюційним набутком для нащадків, а отже й персонально для кожного з нас у палінгенезії. І це саме той випадок, коли індивідуальні і національні інтереси повністю збігаються.  

Про які розвиваючі технології ми говоримо? Йдеться про технології розвитку духу, психіки і плоті. 

Продовження: Головний арійський закон оздоровлення закодований у двох прадавніх словах


P.S. Нагадаю, що перевтілення зазвичай відбувається в межах свого роду, свого народу і рідної землі.    

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Розвиваємось!

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка