Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Це буде український контент, українською мовою, – Нищук розповів про запуск стартапу в українській кіноіндустрії

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

В Україні оголошено новий стартап на підтримку і створення українських телесеріалів, які зніматимуться без залучення російських акторів.

Про це заявив у п'ятницю в Херсоні, де проходить ХХ Міжнародний театральний фестиваль "Мельпомена Таврії", міністр культури України Євген Нищук у виступі на Всеукраїнській нараді керівників вітчизняних театрів, що відбулася в залі засідань облдержадміністрації, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми оголосили зараз конкурс не тільки на кінопроекти, а й новий стартап на підтримку і створення українських телевізійних серіалів, з умовою або із забороною залучення артистів з Росії", - розповів Нищук.

За його словами, це буде український контент, українською мовою.

Міністр закликав керівників театрів України не перешкоджати участі акторів вітчизняних театрів у зйомках даних телесеріалів. "Багато ваших акторів можуть іти в кіноекспедицію на більший термін ніж два тижні. Друзі, відпускайте, тому що одна із причин, чому молодь зараз іде в театр, вона йде дивитися на знайомі обличчя, які бачила в кіно, на телебаченні. Хай вони (актори театрів - ред.) йдуть, стають зірками, це нормально, у цьому також є певний комерційний зиск, менеджмент", підкреслив Нищук.

Наші інтереси: 

Українське телебачення повинно бути україномовним, це державницька позиція.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи