Важливість: 
3
CБУ викрила колишнього співробітника МВС України, який працював на ФСБ Росії

Затриманому оголошено про підозру у державній зраді. Контррозвідка СБУ викрила жителя Полтавської області, якого завербували у 2014 році на території анексованого Криму. Вербування здійснювали колишні співробітники самого СБУ, які перейшли на бік Росії.

19071902.jpeg

Фото: прес-центр СБУ

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

"Виконуючи завдання російської спецслужби, зловмисник через особисті зв'язки здійснював збір розвідувальної інформації про діяльність військових частин, національно-патріотичних рухів на Полтавщині. Він також передавав кураторам списки мобілізаційного резерву, а також добровольців і волонтерів регіону, які брали участь в АТО/ООС. Зібрані матеріали агент пересилав через відпрацьовані співробітниками ФСБ РФ канали електронного зв'язку, а також під час особистих зустрічей з кураторами на території АР Крим та РФ", - йдеться у повідомленні.

Під час обшуків за місцем проживання агента правоохоронці виявили та вилучили електронні носії інформації, на яких оброблялися і зберігалися зібрані дані і документальні матеріали, засоби зв'язку, які він використовував для контактів з представниками російської спецслужби, комп'ютерну техніку, а також кошти в іноземній валюті, в т .ч. російських рублях.

Затриманому оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 (Державна зрада) Кримінального кодексу України, вирішується питання про йому обрання запобіжного заходу.

Триває досудове слідство.

 

 

Наші інтереси: 

СБУ показує результати своєї роботи.

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка