Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Битва грантоїдів: StopFake Супрун на гроші Сороса посварився з "Забороною" від USAID через Facebook

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Проект Уляни Супрун і її чоловіка Марка StopFake отримав від Facebook право блокувати кого вони захочуть за фейки і активно цим користується. Цукерберг не в курсі. Ексклюзивний статус Супрун отримала від Каті Крук, яка раніше працювала в StopFake, а тепер очолює представництво Facebook в Україні.

20073001.jpg

Фото: sbu.ua

Це розлютило відомого американського журналіста Крістофера Міллера, який давно працює по Україні, пише Денис Григоренко на Спілці блогерів України.

У Міллера не склалися стосунки з редактором StopFake Євгеном Федченко зі Школи журналістики Києво-Могилянської школи за те, що той заносив воєнкорів на Донбасі в “Миротворець”.

Крістофер доніс про це куди треба і StopFake втратив минулого року гранти Англійського посольства. Але Супрун не залишила чоловіка без грошей і принесла фінансування від фонду Джорджа Сороса “Відродження”. А тут ще Катя Крук дала їм “ключ” від FB.

В результаті проекти друзів Крістофера почали блокувати у Facebook.

Постраждала “Заборона” Катерини Сергацковой, яка фінансується на гроші USAID. Міллер і Сергацкова раніше працювали на Донбасі воєнкорами. Вона не стала мовчати і вдарила по Марку великим розслідуванням “Заборони” - списком його зв'язків з “зігующими”, С-14, козацьким ритуалом "кровопускання" та ін.

Супрун напружилася, тому що її спонсори з фонду “Відродження” не люблять С-14, які громлять ромів. Джордж Сорос ромів підтримує і дає великі гроші на ромські програми по всьому світу. Тому її люди звинуватили грантову “Заборону”, що вони кремлівські агенти. “Отвєтка” прилетить скоро. Запасаємося попкорном.

Наші інтереси: 

Розуміти, що всі ці викривачі фейків є звичайними заробітчанами, які відробляють гроші великих і впливових фондів, організацій, груп (замовників) задля просування тієї чи іншої політики або курсу, вигідного тому або іншому замовнику. 

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.

І як тільки "викривачі фейків" щось помітили (від слова "мітка"), так і варто задуматися: "О! Значить гарні чоботи. Треба брАти!"

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)