Важливість: 
2
Бойові модулі "Шквал" та "Стілет" — нова розробка Укроборонпрому

На Житомирщині випробували новітні бойові модулі для БМП. В Оборонпромі готові розгорнути виробництво.

На військовому полігоні в Житомирській області влаштували випробування бойових  модулів "Шквал" та "Стілет", призначених для озброєння глибоко модернізованої БМП.

Фахівці проаналізували точність, швидкість та ефективність роботи кожного бойового модуля. Завдяки випробуванням можна буде обрати найкращий за всіма параметрами модуль для подальшого використання на БМП. Своє остаточне слово мають сказати у Міноборони.

"Бойовий модуль "Шквал" оснащений 30-мм гарматою ЗТМ-1, автоматичним гранатометом, 7,62-мм кулеметом, а також керованим ракетним озброєнням, яке призначене для знищення бронетехніки противника на відстані до 5 км. В цей же час бойовий модуль "Стілет" оснащений гарматою ЗТМ-2, посиленим бронюванням та аналогічним комплектом озброєння", - йдеться у повідомленні прес-служби "Укроборонпрому".

За точність роботи бойових модулів відповідають нові цифрові прицільні комплекси OTS-20.04-01, на бойовому модулі "Шквал" та "Трек-2-01", на бойовому модулі "Стілет". Обидва комплекси оснащені лазерним далекоміром та тепловізором, однак  використовують різні алгоритми управління вогнем.

Після вибору Міноборони певного модулю та формування замовлення, "Укроборонпром" готовий розгорнути виробництво глибоко модернізованих БМП для оснащення української армії у визначеному обсязі, вказують у підприємстві.

"Це дозволить значно підвищити бойові можливості української армії, яка отримає фактично нову БМП, оснащену сучасним цифровим комплексом керування вогнем, з потужним арсеналом озброєння та є складовою глибокої модернізації БМП, шляхом встановлення двигуна Deutz, підвищення захисту та засобами маскування, в тому числі і у інфрачервоному діапазоні", - підсумували в "Укроборонпромі". 

 

 

Наші інтереси: 

Міць Української армії зростає. 

Гравець: 
Оксана Колосовська
58

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка