Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Болгарія відправила групу для перевірки безпілотника, що приземлився на її чорноморському курорті

Категорія:

Міністр оборони Болгарії каже, що безпілотник, що приземлився 17 вересня на території Болгарії, безумовно пов'язаний з війною, яку Росія розв'язала проти України.

23091805.jpg

Ілюстративне фото БПЛА

Міністерство оборони Болгарії заявило 18 вересня, що відправило спеціальний підрозділ для перевірки та знешкодження безпілотника з вибухівкою, який приземлився в неділю ввечері в чорноморському місті Тюленово, пише Reuters.

Після огляду команда з Болгарії, члена НАТО, вирішить, як його утилізувати, йдеться в заяві міністерства. Команду відправили на прохання регіонального уряду.

"Ми, безумовно, можемо припустити, що він (безпілотник) пов'язаний з війною, яку Росія розв'язала проти України", - сказав журналістам міністр оборони Тодор Тагарев.

Нагадаємо, 4 вересня російський безпілотник впав на територію Румунії після атак ворога на порт Ізмаїл. Однак у Міноборони Румунії спочатку спростували цю інформацію та заявили, що атаки РФ не становили прямої загрози для території їхньої країни. 6 вересня міністр оборони Румунії Ангел Тілвар підтвердив, що на території Румунії було знайдено уламки російського безпілотника. 9 вересня у районі Плауру повіту Тулча були виявлені фрагменти ще одного безпілотника, схожого на безпілотники, які використовуються російською армією. У ніч проти 13 вересня Росія знову завдала удару по портах Одеської області, після чого на території Румунії виявили фрагменти, подібні на російський безпілотник.

Після цього Румунія скерувала 600 солдатів і радари в дельту Дунаю на кордоні з Україною: готові збивати БпЛА РФ.

Наші інтереси: 

Болгарія, член НАТО, одразу заявила про приліт безпілотника на свою територію (на відміну від Румунії). Побачимо, що робитиме НАТО.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи