Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Boeing продемонстрував своє безпілотне аеротаксі

Авіабудівна корпорація Boeing провела перший випробувальний політ автономного пасажирського літака, призначеного для пересувань в умовах міста. Випробування повітряного судна пройшли успішно.

 

Відповідне відео компанія поширила у своєму Twitter, повідомляє 24 Техно.

Під час тестового запуску літальний апарат виконав контрольований зліт, зависання у повітрі і посадку. Аеротаксі працює на електриці і може здійснювати автономний політ на відстані понад 80 кілометрів. Довжина транспортного засобу – близько дев'яти метрів, ширина – 8,5 метра.

Ще один крок від нас. Ми успішно випробували наше пасажирське повітряне судно. Ми продовжуємо розвиватися в напрямку безпечного та збалансованого руху в умовах міської екосистеми, – зазначили представники компанії в офіційному повідомленні.

Компанія буде продовжувати випробування, щоб підвищити безпеку таксі і вдосконалити режим прямого польоту.

Створенням літака займається підрозділ Boeing NeXt разом з організацією Aurora Flight Sciences. Інженери останньої займаються розробкою обладнання для вертикального зльоту і посадки з використанням електричних двигунів.

 

Наші інтереси: 

Мобільний сучасний урбаністичний вид транспорту, який зможе вирішити багато проблем великого міста.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
літак
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

І на оновленій Землі...

Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета (+аудіо)

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду, соціальної організації та технологій. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального...

Останні записи