Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
155

Блокада Донбасу замінила Майдан-3, – Небоженко

Спецтема:

Важливість: 
3

"В українському суспільстві накопичився великий обсяг соціальної злості, але найближчим часом не варто очікувати якоїсь реакції суспільства на розгін учасників блокади Донбасу на станції Кривий Торець", - заявив політолог, директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко.

"Розгін одного з редутів блокади ні до чого не призведе. Це одна із форм точкового протесту. Блокада Донбасу замінила нам Майдан-3. У суспільстві накопичився великий обсяг соціальної злості. І приводом для протесту може стати що завгодно. Звичайно, можна розігнати один редут, але виникне щось інше, що також буде мати серйозну підтримку суспільства. Влада замість того, щоб лікувати хворобу, бореться із симптомами. Я думаю, це дуже погано. Уявіть, якщо результатом таких інцидентів будуть людські жертви. Що тоді? Усе не так просто, як здається нашій владі", – зазначив політолог.

За його словами, торгувати з ворогом неприйнятно для України.

"Завтра може статися якась інша подія – і людей знову розженуть. Про що це свідчить? Населення незадоволене поведінкою влади. Досі цього не було. Безумовно, блокада важлива. Добре, якби з ворогом торгували люди, які воюють проти російської армії. Тоді би можна було говорити про якусь справедливість. Але у нас виходить, що одні гинуть, а інші торгують. Одні багатіють, а інші втрачають своїх рідних. Цей факт дуже ображає українців. І ця ситуація так просто не закінчиться. Навіть попередня влада так не робила. Так, вона крала. Однак вона не змушувала одних гинути, щоб дати іншим можливість заробити на цьому", – підкреслив Небоженко.

Джерело 

Наші інтереси: 

Влада замість того, щоб лікувати хворобу, бореться із симптомами

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

"...у нас виходить, що одні гинуть, а інші торгують. Одні багатіють, а інші втрачають своїх рідних. Цей факт дуже ображає українців. І ця ситуація так просто не закінчиться. Навіть попередня влада так не робила. Так, вона крала. Однак вона не змушувала одних гинути, щоб дати іншим можливість заробити на цьому".

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!