Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

"Бізнесу ми вже допомогли". Глава Мінфіну пропонує повернути всі податки до довоєнного рівня

Світ:

Держава зробила достатньо для бізнесу в перші три місяці війни, а тепер потребує коштів на армію, каже міністр фінансів Сергій Марченко. Він виступає за скасування податкових пільг для бізнесу, запроваджених з початку війни.
 

22052503.jpg

міністр Марченко. Фото: "Слово і діло"

"Вважаю, що треба повернути всі податки до довоєнного рівня. Бізнесу ми допомогли, тепер треба допомогти державі, яка фінансує армію", – заявив Марченко.

Про це міністр фінансів Сергій Марченко заявив в ефірі телемарафону.

Нагадаємо, у березні Верховна Рада дозволила перехід бізнесу з оборотом до 10 млрд гривень на єдиний податок за ставкою 2%. Також було скасовано всі митні платежі, у тому числі для ввезення автомобілів громадянами.

Замість ПДВ та податку на прибуток даємо ставку 2% від обороту та спрощений облік. Для малого бізнесу (перша й друга групи ФОПів) – добровільна сплата єдиного податку.

Але вже у квітні риторика змінилася у бік того, щоб відмовитися від деяких пільг. У новому податковому законі 7311, який дуже активно проштовхує голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, планується повертати ПДВ.

Наші інтереси: 

Розуміти, що повертатися до того, що було до війни, не можна. Все потрібно міняти. В першу чергу, потрібно провести аудит витрат державного бюджету, а не маніпулювати, кажучи, що податки потрібно піднімати для армії. Хай мінфін буде чесним і оприлюднить інформацію, скільки йде на армію, а скільки йде на утримання державного апарату і чиновників (і доведе їхню ефективність зараз). Хай мінфін розкаже, як використовується величезна міжнародна допомога Україні. Хай мінфін буде чесним і покаже необхідність підняття податків, а не кидається маніпулятивними фразами, що армію треба утримувати! До речі, воєнний час надзвичайно сприятливий для радикальних реформ, зокрема податкової.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Бор Крутивус.
0
Ще не підтримано

Цей персонаж заслуговує на увагу тих служб, які займаються виловлюванням ворожих шпигунів та засланців серед топ чиновників.

Вірність, Шляхетність, Любов.

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Керівництво української митниці під час війни зробило собі захмарні зарплати. Зарплата керівників української митниці зросла удвічі. Відтак тепер вони отримують майже по сто тисяч гривень на місяць. https://www.youtube.com/watch?v=EX9ua7Ex2AQ В той час підприємці, які сплачують податки на утримання цих митників, зазнають збитків або взагалі закриваються.

Зображення користувача Андрій Гарас.
0
Ще не підтримано

Армія мала бути запезпечена сповна.

З 2014 року, якщо не помиляюсь, людям до зарплати додали військовий збір 1,5 відсотка. Де кошти за цей період. Нехай Мінфін прозвітує. Це міліони як мінімум.

Щось цей міністр дуже підозрілий. В такий час і думає лише як здерти з бізнесу останні кошти.

 

У нас є вічність!
Радіймо життю граючи!

Зображення користувача Бор Крутивус.
0
Ще не підтримано

Цей персонаж заслуговує на увагу тих служб, які займаються виловлюванням ворожих шпигунів та засланців серед топ чиновників.

Вірність, Шляхетність, Любов.